رفتن به بالا
  • جمعه - ۲۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۵
  • کد خبر : ۸۸۳۹
  • چاپ خبر : برنامه زمان بندی هفته پایانی دور رفت اولین دوره لیگ مجازی کاتا بانوان مشخص شد
با اعلام فدراسیون؛

برنامه زمان بندی هفته پایانی دور رفت اولین دوره لیگ مجازی کاتا بانوان مشخص شد

سازمان ليگ و مسابقات فدراسيون کاراته نتايج هفته دوم اولين دوره مسابقات ليگ مجازی كاتای بانوان جام مدافعان سلامت كه از تاريخ ۱۱ آبان آغاز گرديد را اعلام نمود.

برنامه زمان‌بندی برگزاری هفته پایانی دور رفت اولین دوره لیگ مجازی کاتا بانوان جام مدافعان سلامت اعلام شد. به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون کاراته، زمان ارسال ارنج و همچنین بارگزاری فیلم های هفته پایانی دور رفت از اولین دوره لیگ مجازی کاتا بانوان از سوی سازمان لیگ و مسابقات اعلام شد. بر اساس […]

برنامه زمان‌بندی برگزاری هفته پایانی دور رفت اولین دوره لیگ مجازی کاتا بانوان جام مدافعان سلامت اعلام شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون کاراته، زمان ارسال ارنج و همچنین بارگزاری فیلم های هفته پایانی دور رفت از اولین دوره لیگ مجازی کاتا بانوان از سوی سازمان لیگ و مسابقات اعلام شد.
بر اساس برنامه اعلامی در این هفته تنها مسابقات رده های (خردسالان سفید زرد نارنجی)، (نونهالان سفید زرد نارنجی)، (نوجوانان سبز آبی‌ بنفش)، (جوانان قهوه ای و مشکی) و (خردسالان قهوه ای و مشکی) برگزار می شود.

بر همین اساس تیمهای شرکت کننده می بایست نسبت به دریافت برگه ارنج اقدام نمایند و پس از تکمیل روز یک شنبه ۲۳ آذر ماه به شماره ۰۹۱۰۱۶۲۴۶۳۰ از طریق پیام رسان واتساپ ارسال نمایند و تایید را دریافت نمایند.

مربیان از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۴ آذر ماه تا ساعت ۱۴ ظهر روز چهارشنبه ۲۶ آذر ماه می توانند جهت بارگزاری فیلمهای کاتا به سامانه ذیل مراجعه نمایند. http://login.sporteventstech.com/

دقت در بارگزاری ویدئوها با توجه به ارنج تیم الزامی می باشد و هرگونه تناقض در ارنج و ویدئو ارسالی باعث حذف بازیکن از آن دور خواهد شد.

قضاوت هفته پایانی دور رفت مسابقات روز جمعه ۲۸ آذر ماه انجام خواهد شد.

در این هفته، هر تیم یک بازی انجام خواهد داد.

شرکت کنندگان می بایست قبل از شروع کاتا نام و نام خانوادگی خود رو اعلام کنند و پس از آن مرحله مسابقه (هفته پایانی مرحله رفت).

خاطر نشان می سازد سایر موارد اعلامی در بخشنامه مسابقات و همچنین موارد مطرح شده در جلسه وبینار به قوت خود باقی است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه