رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸
  • کد خبر : ۹۱۰۴
  • چاپ خبر : برنامه زمان بندی هفته اول دور برگشت اولین دوره لیگ مجازی کاتا بانوان
از سوی فدراسیون اعلام شد؛

برنامه زمان بندی هفته اول دور برگشت اولین دوره لیگ مجازی کاتا بانوان

سازمان ليگ و مسابقات فدراسيون کاراته نتايج هفته دوم اولين دوره مسابقات ليگ مجازی كاتای بانوان جام مدافعان سلامت كه از تاريخ ۱۱ آبان آغاز گرديد را اعلام نمود.

برنامه زمان بندیبرگزاری هفته اول دور برگشت اولین دوره لیگ مجازی کاتا بانوان جام مدافعان سلامت اعلام شد.

برنامه زمان بندی برگزاری هفته اول دور برگشت اولین دوره لیگ مجازی کاتا بانوان جام مدافعان سلامت اعلام شد.

به گزارش یاریزان؛ برنامه زمان بندی ارسال ارنج و همچنین بارگزاری فیلم های هفته اول دور برگشت از اولین دوره لیگ مجازی کاتا بانوان از سوی سازمان لیگ و مسابقات اعلام شد.

بر اساس برنامه اعلامی در این هفته تنها مسابقات دور اول برگشت در رده های (خردسالان سفید زرد نارنجی)، (نونهالان سفید زرد نارنجی)، (نوجوانان سبز آبی‌ بنفش)، (جوانان قهوه ای و مشکی) و (خردسالان قهوه ای و مشکی) برگزار می شود.

بر همین اساس تیمهای شرکت کننده می بایست نسبت به دریافت برگه ارنج اقدام نمایند و پس از تکمیل روز یک شنبه ۲۱دی ماه به شماره ۰۹۱۰۱۶۲۴۶۳۰ از طریق پیام رسان واتساپ ارسال نمایند و تایید را دریافت نمایند.

مربیان از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۲دی ماه تا ساعت ۱۸ عصر روز چهارشنبه ۲۴ دی ماه می توانند جهت بارگزاری فیلمهای کاتا به سامانه ذیل مراجعه نمایند.

http://login.sporteventstech.ir

دقت در بارگزاری ویدئوها با توجه به ارنج تیم الزامی می باشد و هرگونه تناقض در ارنج و ویدئو ارسالی باعث حذف بازیکن از آن دور خواهد شد.

قضاوت هفته اول دور برگشت مسابقات روز جمعه ۲۶ دی ماه انجام خواهد شد.

در این هفته، هر تیم یک بازی انجام خواهد داد.

شرکت کنندگان می بایست قبل از شروع کاتا نام و نام خانوادگی خود رو اعلام کنند و پس از آن مرحله مسابقه (هفته اول دور برگشت) را اعلام نمایند.

خاطر نشان می سازد سایر موارد اعلامی در بخشنامه مسابقات و همچنین موارد مطرح شده در جلسه وبینار به قوت خود باقی است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه