رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶
  • کد خبر : ۸۹۰۴
  • چاپ خبر : برنامه رقابت های لیگ برتر تکواندو ایران در دو گروه اعلام شد
با حضور 10 تیم؛

برنامه رقابت های لیگ برتر تکواندو ایران در دو گروه اعلام شد

رقابت های انتخابی تیم ملی تکواندو سبک هیانگ (ITF) به میزبانی سنندج برگزار شد و طی آن نفرات برتر مشخص شدند.

پس از برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تکواندو “جام خلیج فارس”، برنامه این دوره از مسابقات مشخص و اعلام شد.

پس از برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر تکواندو ، برنامه این رقابت ها مشخص و اعلام شد.

به گزارش یاریزان؛ پس از برگزاری مراسم قرعه کشی نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تکواندو “جام خلیج فارس” مقرر شد این رقابت‌ها در دو گروه ۵ تیمی (الف و ب) از روز ۱۸ دی‌ماه کار خود را آغاز کند.

این دوره از مسابقات با حضور ۱۰ تیم شهرداری ورامین، لوازم خانگی کن، پاس قوامین، دانشگاه آزاد اسلامی، پارسیان البرز، پالایش نفت آبادان، جوانه (استقلال)، صنعت مس کرمان، فتح صدر البرز (رتاآ) و فرمانیه پیگیری خواهد شد که طبق قرعه کشی شهرداری ورامین به عنوان سرگروه “الف” و لوازم خاگی کن به عنوان سرگروه “ب” انتخاب شد.

برنامه رقابت های لیگ برتر تکواندو ایران به شرح زیر است:

 

مرحله نخست

 

گروه الف:

تاریخ برگزاری: ۱۸ و ۱۹ دی‌ماه

 

 

هفته اول
تیم شهرداری ورامین – استراحت
تیم پاس قوامین – تیم صنعت مس کرمان
تیم جوانه (استقلال) – تیم فتح صدر البرز (رتاآ)

هفته دوم
تیم صنعت مس کرمان – استراحت
تیم پاس قوامین – تیم جوانه (استقلال)
تیم فتح صدر البرز (رتاآ) – تیم شهرداری ورامین

هفته سوم
تیم فتح صدر البرز (رتاآ) – استراحت
تیم پاس قوامین – تیم شهرداری ورامین
تیم جوانه (استقلال) – تیم صنعت مس کرمان

هفته چهارم
تیم جوانه (استقلال) – استراحت
تیم پاس قوامین – تیم فتح صدر البرز (رتاآ)
تیم صنعت مس کرمان – تیم شهرداری ورامین

هفته پنجم
تیم پاس قوامین – استراحت
تیم جوانه (استقلال) – تیم شهرداری ورامین
تیم فتح صدر البرز (رتاآ) – تیم صنعت مس کرمان

 

گروه ب:

 

تاریخ برگزاری: ۲۵ و ۲۶ دی‌ماه

هفته اول
تیم فرمانیه – استراحت
تیم دانشگاه آزاد اسلامی – تیم پارسیان البرز
تیم لوازم خانگی کن – تیم پالایش نفت آبادان

هفته دوم
تیم داشگاه آزاد اسلامی – استراحت
تیم فرمانیه – تیم لوازم خانگی کن
تیم شرکت پالایش نفت آبادان – تیم پارسیان البرز

هفته سوم
تیم لوازم خانگی کن – استراحت
تیم دانشگاه آزاد اسلامی – تیم پالایش نفت آبادان
تیم فرمانیه – تیم پارسیان البرز

هفته چهارم
تیم پارسیان البرز – استراحت
تیم دانشگاه آزاد اسلامی – تیم لوازم خانگی کن
تیم فرمانیه – تیم پالایش نفت آبادان

هفته پنجم
تیم شرکت پالایش نفت آبادان – استراحت
تیم دانشگاه آزاد اسلامی – تیم فرمانیه
تیم لوازم خانگی کن – تیم پارسیان البرز

گفتنی است؛ از هر گروه دو تیم به فینال مسابقات راه پیدا می‌کند که روز یکم اسفندماه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند تا سکونشینان جام نوزدهم مشخص شوند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه