رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۹
  • کد خبر : ۷۹۸۸
  • چاپ خبر : برنامه دور رفت لیگ دسته یک والیبال ایران مشخص شد
با حضور ۱۸ تیم؛

برنامه دور رفت لیگ دسته یک والیبال ایران مشخص شد

تیم های راهیاب ملل مریوان و وحدت مهاباد مقابل نمایندگان اردکان قرار گرفتند تا چهره هشت تیم صعود کننده به مرحله دوم پلی آف لیگ دسته یک والیبال قهرمانی باشگاه های کشور مشخص شود.

دور رفت لیگ دسته یک والیبال مردان در دو مرحله به صورت متمرکز برگزار خواهد شد که مرحله نخست مسابقات از روز شنبه ۲۴ آبان‌ماه آغاز می‌شود.

دور رفت لیگ دسته یک والیبال مردان در دو مرحله به صورت متمرکز برگزار خواهد شد که مرحله نخست مسابقات از روز شنبه ۲۴ آبان‌ماه آغاز می‌شود.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون والیبال، بیست و نهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک مردان ایران با حضور ۱۸ تیم در دو گروه مقدماتی آغاز خواهد شد.

تیم‌های شهرداری جوان ارومیه، مس رفسنجان، سروقامتان همدان، مقاومت بسیج، ملوان تهران، مجتمع فولاد خراسان، اشتادسازه و هوادار تهران در گروه الف این مسابقات با هم رقابت خواهند کرد.

در گروه ب نیز تیم‌های رعد پدافند قم، سامسونگ جویبار، عقاب ملل اردبیل، پاس گرگان، صنایع اردکان، ایرانشید چالوس، خوش سیمای آمل و هوشیار تبریز به مصاف هم می‌روند.

کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال، برنامه مرحله نخست دور رفت متمرکز لیگ دسته یک مردان کشور را اعلام کرد که مسابقات گروه الف به میزبانی همدان و رقابت‌های گروه ب به میزبانی همدان برگزار خواهد شد.

بر این اساس، ورود تیم‌ها به شهرهای میزبان روز جمعه ۲۳ آبان‌ماه خواهد بود و مسابقات از روز شنبه ۲۴ آبان‌ماه شروع می‌شود. ساعت برگزاری دیدارها ۱۴ و ۳۰ دقیقه و ۱۷ و ۳۰ دقیقه است که مسابقات همدان در سالن‌های فردوسی و برنا و رقابت‌های اردبیل در سالن‌های آسمانی و رضازاده برگزار می‌شود.

تیم‌های شرکت‌کننده در لیگ دسته یک، روزهای ۲۴، ۲۵، ۲۷، ۲۸ و ۳۰ آبان‌ماه بازی دارند و روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه ۲۶ و ۲۹ نیز استراحت خواهند داشت.

در این مرحله هر تیم پنج دیدار برگزار می‌کند و پس استراحتی دو هفته‌ای برای ادامه مسابقات مرحله دوم دور رفت به شهر میزبان‌ جدید هر گروه که متعاقبا اعلام خواهد شد، سفر می‌کنند تا سه دیدار دیگر خود را پیگیری کنند.

برای مشاهده برنامه کامل مرحله نخست دور رفت لیگ متمرکز دسته یک مردان، روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

 

برنامه هفته-اول-متمرکز لیگ دسته اول والیبال ایران D1-Group-A

 

برنامه هفته-اول-متمرکز لیگ دسته اول والیبال ایران D1-Group-B

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه