رفتن به بالا
  • جمعه - 11 آذر 1401 - 15:39
  • کد خبر : ۱۴۳۱۹
  • مشاهده :  112 بازدید
  • چاپ خبر : برترین های هفته اول تا سوم دور رفت لیگ برتر پومسه ایران معرفی شدند

برترین های هفته اول تا سوم دور رفت لیگ برتر پومسه ایران معرفی شدند

رقابت های قهرمانی و انتخابی رده های سنی مختلف پومسه بانوان و آقایان استان کردستان با معرفی نفرات برتر پایان یافت. به گزارش یاریزان؛ رقابت های پومسه قهرمانی و انتخابی بانوان و آقایان کردستان با حضور تکواندوکاران شهرستان های مختلف تابعه استان امروز جمعه 18 تیرماه در سالن ورزشی استاد پژوهش شهرستان سنندج برگزار شد و با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. بر این اساس، لیست اسامی نفرات برتر و نتایج انفرادی مسابقات پومسه بخش آقایان و بانوان در رده ها و کمربند های مختلف به شرح زیر است:

هفته اول الی سوم دور رفت رقابت های لیگ برتر پومسه ایران در بخش بانوان با شناخت برترین های این رشته به پایان رسید.

هفته اول الی سوم دور رفت رقابت های لیگ برتر پومسه ایران در بخش بانوان با شناخت برترین های این رشته به پایان رسید.

به گزارش یاریزان؛ هفته اول الی سوم دور رفت رقابت های لیگ برتر پومسه (جام ستارگان) در گروه بانوان روز پنجشنبه دهم آذر ماه در خانه تکواندو برگزار شد و برترین های هر رده مشخص و معرفی شدند.

 

لیست اسامی برترین های هفته اول تا سوم دور رفت لیگ برتر پومسه ایران به شرح ذیل است:

 

پومسه انفرادی استاندارد زیر ۱۲ سال
مقام اول: شیرین سپهوند (خوزستان)
مقام دوم: فاطمه زهرا شمسی (مازندران)
مقام سوم: آیناز عسگری (تهران و توابع)

 

استاندارد ۱۲ الی ۱۴ سال
مقام اول: زینب شهریاری (البرز)
مقام دوم: مهشید رحیمی (البرز)
مقام سوم: یسنا جلیلی نرگسی (خوزستان)

 

پومسه انفرادی استاندارد ۱۵ الی ۱۷ سال
مقام اول: فاطیما رفیعی (اصفهان)
مقام دوم: فاطمه سلمانی زاده نجف آباددی (اصفهان)
مقام سوم: فاطمه راستی (اصفهان)

 

پومسه انفرادی استاندارد ۱۸ الی ۳۰ سال
مقام اول: زینب طغیانی (اصفهان)
مقام دوم: یاسمن لیموچی (اصفهان)
مقام سوم: کیانا نوری (مازندران)

 

پومسه انفرادی استاندارد ۳۱ الی ۴۰ سال
مقام اول: آتوسا فرهمند پارسا (البرز)
مقام دوم: ندا مرادی (اصفهان)
مقام سوم: عاطفه محمد علیزاده (همدان)

 

پومسه انفرادی استاندارد ۴۱ الی ۵۰ سال
مقام اول: سیده مینا هاشمی (البرز)
مقام دوم: مریم بهزاد (خوزستان)
مقام سوم: نرجس شریفی (کرمان)

 

پومسه انفرادی ابداعی زیر ۱۴ سال
مقام اول: عسل قدمی امرئی (مازندران)
مقام دوم: شیرین سپهوند (خوزستان)
مقام سوم: دینا قاضی (همدان)

 

پومسه انفرادی ابداعی ۱۵ الی ۱۷ سال
مقام اول: مهدیث شیرمهد (تهران و توابع)
مقام دوم: عسل شاهمرادی (تهران و توابع)
مقام سوم: نگین خدادادی (اصفهان)

 

پومسه انفرادی ابداعی بالای ۱۸ سال
مقام اول: یاسمن لیموچی (اصفهان)
مقام دوم: مهسا غلامحسین زاده (تهران و توابع)
مقام سوم: محدثه خداکرمی (تهران و توابع)

 

تیمی سه نفره بانوان زیر ۱۴ سال
مقام اول: فرش قنبری نیا (اصفهان)
مقام دوم: هیات تکواندو استان خوزستان ۱ (خوزستان)
مقام سوم:هیات تکواندو استان خوزستان (خوزستان)

 

تیمی ۳ نفره ۱۵ تا ۱۷ سال
مقام اول: فرش قنبری نیا (اصفهان)
مقام دوم: معراج (تهران و توابع)
مقام سوم: هیات تکواندو استان خوزستان (خوزستان)

 

تیمی ۳ نفره ۱۸ تا ۳۰ سال
مقام اول: فرش قنبری نیا (اصفهان)
مقام دوم: هیات تکواندو استان خراسان رضوی (خراسان رضوی)
مقام سوم :فرش قنبری نیا الف (اصفهان)

 

پومسه تیمی سه نفره بانوان بالای ۳۱ سال
مقام اول: هیات تکواندو استان خوزستان ۱ (خوزستان)
مقام دوم: فرش قنبری نیا (اصفهان)
مقام سوم:هیات تکواندو استان خوزستان (خوزستان)

 

پومسه تیمی ابداعی دو نفره زیر ۱۸ سال بانوان
مقام اول:فرش قنبری نیا (الف) (اصفهان)
مقام دوم: ستاره گان قدس (تهران و توابع)
مقام سوم: فرش قنبری نیا(اصفهان)

 

پومسه تیمی ابداعی دو نفره بالای ۱۸ سال بانوان
مقام اول:فرش قنبری نیا(اصفهان)
مقام دوم:فرش قنبری نیا (الف) (اصفهان)
​​​​​​​مقام سوم: معراج (تهران و توابع)


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه