رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 17 مهر 1399 - 11:40
  • کد خبر : ۷۶۷۴
  • چاپ خبر : بختیار رحمانی از صنعت نفت جدا شد
با اعلام در صفحه شخصی؛

بختیار رحمانی از صنعت نفت جدا شد

بختیار رحمانی بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان می‌گوید به دلیل ترس از بیماری کرونا او و همبازیانش در یک هفته گذشته روی تمرین تمرکز نداشتند.

بختیار رحمانی هافبک کرمانشاهی فصل گذشته صنعت نفت، از جمع آبادانی ها جدا شد.

بختیار رحمانی هافبک کرمانشاهی فصل گذشته صنعت نفت، از جمع آبادانی ها جدا شد.

به گزارش یاریزان و به نقل از ورزش سه، بختیار رحمانی بازیکن سابق تراکتور، استقلال و سپاهان که فصل گذشته در تیم صنعت نفت آبادان توپ می زد، از این تیم جدا شد.

رحمانی که هیچ گاه نتوانست در ترکیب صنعت نفت خودش را به عنوان یک بازیکن اصلی ثابت کند، در لیگ نوزدهم تنها در ۱۰ بازی برای آبادانی ها به میدان رفت و در این بازی ها، موفق به گلزنی یا ثبت پاس گل نشد.

رحمانی با انتشار یک استوری در صفحه شخصی اش از هواداران صنعت نفت خداحافظی کرد. او نوشت:

«عرض ادب و احترام خدمت مردم خوب آبادان و شما هواداران با معرفت ..

دوست نداشتم به این شکل از شما عزیزان خداحافظی کنم، ولی بنده خیلی وقت بنا به دلایلی که شما بهتر از من خبر دارید، به این نتیجه رسیدم که دیگه شرایط همکاری فراهم نیست
البته دوستان اطلاع داده بودن بیام سر تمرینات ولی بنده دیگه صلاح ندونستم و جا داره از شما مردم عزیز و هواداران عزیز صنعت نفت تشکر کنم.

واقعا اینو از ته دلم میگم که تنها حمایت کننده من و تنها دل خوشی من شما عزیزان بودید.. و جدا از همه سختی ها تنها گله مندی من از بعضی از دوستان این که هیچ موقع نذاشتن که به خوبی شما عزیزان خدمت کنیم بهرحال حرف برای گفتن زیاد هست و انشاالله هیچ وقت مجبور نشم خیلی چیزهارو به زبون بیارم.

خداحافظ همه شما عزیزان»

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه