رفتن به بالا
  • یکشنبه - 16 مرداد 1401 - 14:50
  • کد خبر : ۱۳۰۱۱
  • مشاهده :  85 بازدید
  • چاپ خبر : اولین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر باحضور ۲۱ ورزشکار آغاز میشود

اولین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر باحضور ۲۱ ورزشکار آغاز میشود

فدراسیون بین‌المللی بسکتبال با ویلچر (IWBF) تیم‌های شرکت کننده از قاره‌های مختلف در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو را معرفی کرد که تیم ملی ایران به عنوان یکی از نمایندگان آسیا و اقیانوسیه از جمله این تیم‌هاست.

مردان بسکتبال با ویلچر از هجدهم مرداد ماه وارد اولین مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی ایران خواهند شد.

مردان بسکتبال با ویلچر از هجدهم مرداد ماه وارد اولین مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی ایران خواهند شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، نخستین مرحله اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر مردان در راستای کسب آمادگی برای مسابقات جهانی امارات، از هجدهم تا بیست و هشتم مرداد ماه در کمپ تیم های ملی فدراسیون برگزار می شود.

 

لیست اسامی نفرات دعوت شده به اولین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران به شرح ذیل است:

حکیم منصوری، وحید سعادت‌پور، سعید حیدری (مازندران)، عرفان بخشنده، عبدالجلیل قرنجیک (گلستان)، حمید صداقت، حسن عبدی (خراسان‌رضوی)، محمد محمدنژاد (قم)، دانیال ذاکری، علی کریمی، ایمان بگ‌زاده (اصفهان)، محسن بیگدلی (زنجان)، علیرضا کمالی‌فر، امید هادی‌اظهر (تهران)، امیررضا احمدی (ایلام)، اسماعیل حسین‌پور (آذربایجان‌شرقی)، فالح عیاشی (خوزستان)، مجتبی کمالی (فارس)، محسن طلوعی (اردبیل)، مهدی عباسی، محمدحسن سیاری (مرکزی) ۲۱ ملی پوشی هستند که زیر نظر مسعود فلاح سرمربی و حسن پالار مربی تیم ملی به تمرین می پردارند.

یاسر گیلکی به عنوان مربی بدنساز و حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی معتمدی به عنوان مربی فرهنگی در این اردو ملی پوشان را همراهی می کنند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه