رفتن به بالا
  • دوشنبه - 22 آذر 1400 - 14:09
  • کد خبر : ۱۲۰۸۵
  • چاپ خبر : استارت لیگ دسته یک والیبال زنان از چهارم دیماه / میزبانان دور رفت مشخص شدند

استارت لیگ دسته یک والیبال زنان از چهارم دیماه / میزبانان دور رفت مشخص شدند

به گزارش یاریزان؛ بیستمین دوره مسابقات والیبال بانوان قهرمانی باشگاه‌های برتر ایران آغاز شد. در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های سایپا تهران، شهرداری قزوین، اکسون و سروقامتان بابل در گروه الف و تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان، پیکان تهران، ستارگان فارس و خجسته اسلامشهر در گروه ب دور مقدماتی به مصاف یکدیگر می‌روند. در پایان دور مقدماتی، چهار تیم برتر (تیم‌های اول و دوم هر گروه) در یک گروه برای رتبه‌های اول تا چهارم به مصاف یکدیگر می‌روند تا قهرمان مجوز حضور در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا به عنوان نماینده ایران را به دست آورد.

دیدارهای لیگ دسته یک زنان سال ۱۴۰۰ از چهارم دی‌ماه آغاز خواهد شد و سازمان لیگ فدراسیون والیبال میزبانان هشت گروه دور رفت این رقابت‌ها را معرفی کرد.

دیدارهای لیگ دسته یک والیبال زنان سال ۱۴۰۰ از چهارم دی‌ماه آغاز خواهد شد و سازمان لیگ فدراسیون والیبال میزبانان هشت گروه دور رفت این رقابت‌ها را معرفی کرد.

به گزارش یاریزان؛ دور رفت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان دسته یک کشور در سال ۱۴۰۰ از چهارم تا هشتم دی‌ماه با حضور ۳۵ تیم در هشت گروه (سه گروه پنج تیمی و پنج گروه چهار تیمی) برگزار می‌شود.

سازمان لیگ فدراسیون والیبال، میزبانان دور رفت، زمان برگزاری و تیم‌های شرکت کننده در هر گروه لیگ دسته یک والیبال زنان ایران را به شرح زیر اعلام کرد:

 

گروه یک:

تیم‌های شرکت کننده: ستارگان درخشان، شاملی کازرون، فولاد هرمزگان، موحم فریدون‌کنار و هنرمندان تبریز

میزبان: باشگاه شاملی کازرون

زمان برگزاری: چهارم تا هشتم دی‌ماه

 

گروه دوم:

تیم‌های شرکت کننده: سورن فارس، والیبال بانوان، اوج درگز و ژوبین قزوین

میزبان: سورن فارس

زمان برگزاری: پنجم تا هفتم دی‌ماه

 

گروه سوم:

تیم‌های شرکت کننده: صدیق گفتار، علی بابا، ستارگان جنوب، فدک قم و شهدای ورزشگاه ۶۵ ایلام

میزبان: صدیق گفتار تهران

زمان برگزاری: چهارم تا هشتم دی‌ماه

 

گروه چهارم:

تیم‌های شرکت کننده: نوین ارومیه، دریانوردان فرح‌آباد، خیام بتن نیشابور و الماس جم

میزبان: نوین ارومیه

زمان برگزاری: پنجم تا هفتم دی‌ماه

 

گروه پنجم:

تیم‌های شرکت کننده: ترنم، نادره رمضانی، طوبی زنجان، کهکشان شیراز و آمادای

میزبان: نادره رمضانی

زمان برگزاری:چهارم تا هشتم دی‌ماه

 

گروه ششم:

تیم‌های شرکت کننده: سریک گنبد، شهرداری ارومیه، مدرن کارگران و چادر ملو

میزبان: سریک گنبد

زمان برگزاری: پنجم تا هفتم دی‌ماه

 

گروه هفتم:

تیم‌های شرکت کننده: نام‌آوران قائم‌شهر، سورن، نفت امیدیه و استعداد های درخشان مهاباد

میزبان: سورن

زمان برگزاری: پنجم تا هشتم دی‌ماه

 

گروه هشتم:

تیم‌های شرکت کننده: آذرخش رامسر، ثامن تربت‌حیدریه، آوای شهرکرد و خانه والیبال سنندج

میزبان: آذرخش رامسر

زمان برگزاری: پنجم تا هفتم دی‌ماه

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه