رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 25 فروردین 1401 - 14:35
  • کد خبر : ۱۲۱۸۶
  • چاپ خبر : اسامی دعوت شده به انتخابی اردوی تیم ملی تکواندو ایران اعلام شد

اسامی دعوت شده به انتخابی اردوی تیم ملی تکواندو ایران اعلام شد

رقابت های انتخابی تیم ملی تکواندو سبک هیانگ (ITF) به میزبانی سنندج برگزار شد و طی آن نفرات برتر مشخص شدند.

رقابت های انتخابی تیم ملی مردان و زنان تکواندو ایران، به منظور شناسایی برترین‌ها جهت حضور در رویدادهای پیش رو، ۲۹ و ۳۰ فروردین ماه برگزار می شوند.

رقابت های انتخابی تیم ملی مردان و زنان تکواندو ایران، به منظور شناسایی برترین‌ها جهت حضور در رویدادهای پیش رو، ۲۹ و ۳۰ فروردین ماه برگزار می شوند.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون تکواندو، رقابت‌های انتخابی تیم ملی بزرگسالان تکواندو ایران در دو گروه مردان و زنان با حضور نفرات برتر دو دوره رقابت های جام باشگاه های آسیا، جام فجر و جام ریاست فدراسیون جهانی، مسابقات قهرمانی آسیا،جهانی و المپیک نوجوانان ،دانشجویان جهان و نفرات نخست رقابتهای لیگ برتر و دسته یک، طی روزهای دوشنبه و سه شنبه برگزار می شود.

براساس اعلام مسئولین فدراسیون تکواندو،رقابتهای انتخابی در گروه بانوان ۲۹ فروردین ماه در سالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهمین و در بخش مردان ۲۹ و ۳۰ فروردین ماه در خانه تکواندو برگزار می شود.

 

با اعلام سازمان تیم های ملی تکواندو ایران، اسامی نفرات دعوت شده به رقابت های انتخابی تیم ملی به شرح ذیل می باشد:

 

در گروه بانوان

سعیده نصیری ، مبینا فلاحیان ، معصومه رنجبر ، زهرا علیزاده ، مبینا نعمت زاده ، غزل سلطانی ، سارا میزبان ، پریماه چنگی ، شاپرک نجفی ، نسترن ولی زاده ، تینا مدانلو ، زهرا شیدایی ، نگار عزیزی ، کوثر اساسه ، نرگس نوراللهی ، یاسمن محمدی ، الهام حقیقی، فاطمه شفیع پور ، زهرا پور اسماعیل ، زینب اسماعیلی ، اکرم خدابنده ، سمانه لطف اللهی، نگار اسماعیلی، همتا برجسته، مریم ملکوتی ، مریم رضا نژاد ، عالمه پوشیان ، عسل صابری ، زهرا کیان ، مهشید کریمیان ، حدیثه اماره ، فاطمه جعفری ، مهسا کیا دلیری ، پریماه قلی نژاد ، نگار قدیانی ، سارا احدی نیا ، دنیا محمدی ، پریسا شعبان پور ، عادله شعبان پور ، راضیه رنگرز زاده ، زینب اسدی ، حانیه حسن نژاد ، فرشته خزانی ، نگین ناصری پور ، طیبه پارسا ، نازنین تنکابنی ، مینو طیبی ، پریسا جوادی و کیمیا همتی

 

در گروه مردان

مهدی حاج موسایی ، امیر عباس رهنما ، حسین لطفی ، رضا جمشیدی ، علی توکل دنیانی ، سبحان رجایی شهر کردی ، سید حمید رضا قریشی ، متین رضایی ، محمد صادق دهقانی ، علیرضا حسین پور ، علی اصغر علیمرادیان ، سید آرین خیری ، امیر سالار امیریفرد ، کیوان کاظمی ، عرفان جمشیدی ، هادی تیران ولی پور ، پاشا عطاردی ، عرفان بزرگی ، محمد حسن پلنگ افکن ، طوفان ابراهیمی ، فرزان عاشور زاده ، محمد مهدی عمادی ، محمد حسین زاهدی ، امیر سینا بختیاری ، امیرحسین نعمتی ، ابوالفضل قشقایی ، سید امیر رضا حسینی ، سیاوش بیات ، بابک عینی ، محمد رضا لاتی ، میرهاشم حسینی ، امیر رضا صادقیان ، دانیال بزرگی ، امیر حسین قهرمانی ، مهدی محمدی ، علی خوش روش ، سید امید حسینی ، امیر محمد بخشی ، سروش حسینی ، محمد حسین یزدانی ، آرین سلیمی ، علی اشکوریان ، مسعود خوش نیت ، طاها شمخانی ، سپهر فیاض زاده ، محمد علی خسروی ، امیر محمد قهرمانی ، مهران برخورداری ، مهدی جلالی ، سهیل محمدیان ، علی احمدی ، کریم سام دلیری ، سالار رحمتی مقام ، محمد رضا محبی ، عرفان ناظمی ، علی نجفی ، آرش دباغ تفرشی ، علیرضا نادعلیان ، ابوالفضل عباسی ، سعید فتحی و مجید شیرزاد چناری

شایان ذکر است؛ کوثر اساسه در بخش بانوان و آرین سلیمی و علی خوش روش در بخش آقایان نمایندگان شایسته استان کرمانشاه جهت شرکت در رقابت‌های می باشند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه