رفتن به بالا
  • جمعه - 2 فروردین 1398 - 13:50
  • کد خبر : ۴۲۷۶
  • چاپ خبر : ارشک محبی کشتی گیر کرمانشاهی تنها یک گام تا مدال طلای رقابت های کشتی آزاد آسیا

ارشک محبی کشتی گیر کرمانشاهی تنها یک گام تا مدال طلای رقابت های کشتی آزاد آسیا

ارشک محبی کشتی گیر کرمانشاهی در صورت پیروزی در کشتی چهارم خود به مدال طلای رقابت های کشتی آزاد زیر 23 سال آسیا می رسد.

  ارشک محبی کشتی گیر کرمانشاهی در صورت پیروزی در کشتی چهارم خود به مدال طلای رقابت های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال آسیا می رسد.    ———————————— به گزارش یاریزان؛ مسابقات کشتی آزاد زیر ۲۳ سال آسیا از صبح امروز (جمعه) در اوزان ۶۱ و ۹۲ کیلوگرم در شهر اولان باتور مغولستان در حال […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

ارشک محبی کشتی گیر کرمانشاهی در صورت پیروزی در کشتی چهارم خود به مدال طلای رقابت های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال آسیا می رسد.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ مسابقات کشتی آزاد زیر ۲۳ سال آسیا از صبح امروز (جمعه) در اوزان ۶۱ و ۹۲ کیلوگرم در شهر اولان باتور مغولستان در حال برگزاری است.
نتایج نمایندگان کشورمان تاکنون به شرح زیر است:

در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۷ نفر حضور دارند مسابقات در دو گروه به صورت دوره ای برگزار شد وه محمد نامجمو مطلق در گروه ۲ با نتیجه  ۱۲ بر یک و ضربه فنی اورازوف از ترکمنستان را شکست داد اما در کشتی دوم با نتیجه ۳ بر یک مغلوب اصیل آلتاکین از قزاقستان شد و به دیدار نیمه نهایی رفت وی در این دیدار مقابل اولوکبک ژولدوشبیکوف از قرقیزستان با نتیجه ۶ بر یک شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم که ۵ کشتی گیر حضور دارند و مسابقات به صورت دوره ای برگزار شد، ارشک محبی کشتی گیر کرمانشاهی در دور نخست با نتیجه ۶ بر صفر آدلت کالتایف از قزاقستان را مغلوب کرد وی در دور بعد مقابل ویکی از هند با نتیجه ۵ بر صفر پیروز شد و در دور سوم نیز با نتیجه ۸ بر ۲ آزات گاجیف از ترکمنستان را شکست داد. محبی در صورت شکست تسوتگرل مونخباتار از مغولستان در کشتی چهارم صاحب مدال طلا خواهد شد.

بر اساس برنامه این مسابقات رقابت های اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم روز شنبه و مسابقات اوزان ۷۰، ۷۹، ۸۶ و ۹۷ کیلوگرم روز یکشنبه (۴ فروردین ماه) برگزار می شود.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی