رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 12 آبان 1400 - 12:16
  • کد خبر : ۱۲۰۱۱
  • چاپ خبر : اردوی انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر در اصفهان برگزار می شود
با اعلام فدراسیون؛

اردوی انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر در اصفهان برگزار می شود

لیگ برتر بانوان سال ۹۹ از پنج‌شنبه ۲۹ آبان‌ماه در دو گروه مقدماتی و به صورت متمرکز شروع می‌شود. شهرهای تهران، قزوین و بابل در گروه الف و شهرهای اصفهان، تهران و شیراز در گروه ب میزبان دور مقدماتی لیگ برتر متمرکز بانوان خواهند بود و برای حفظ پروتکل‌های بهداشتی و ریکاوری مناسب بازیکنان، هر گروه بعد از یک هفته مسابقه، دو هفته استراحت خواهد داشت. دیدارهای هفته نخست گروه الف، روزهای پنج‌شنبه ۲۹ آبان‌ماه، شنبه یکم آذرماه و دوشنبه سوم آذرماه به میزبانی تهران در سالن کمپ تیم‌های ملی والیبال بانوان واقع در مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد و مسابقات هفته نخست گروه دوم نیز روزهای پنج‌شنبه، شنبه و دوشنبه ۶، ۸ و ۱۰ آذرماه در سالن ملت اصفهان پیگیری می‌شود.

دومین اردوی انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران با حضور ۴۰ بازیکن در اصفهان برگزار می‌شود.

دومین اردوی انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران با حضور ۴۰ بازیکن در اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون والیبال، دومین مرحله از اردوهای انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران از ۱۵ آبان در اردوگاه کشوری شهید بهشتی اصفهان با حضور ۴۰ بازیکن برگزار می‌شود.

کادر فنی تیم ملی والبیال نوجوانان دختر، ۴۰ بازیکن دعوت‌شده را در قالب دو گروه الف و ب برای حضور در این اردو معرفی کرد. نفرات دعوت شده گروه الف از ۱۵ تا ۱۷ آبان و دعوت‌شدگان گروه ب از ۱۷ تا ۲۰ آبان در اردوها حاضر خواهند شد.

 

لیست اسامی دعوت‌شدگان به اردوی آماده‌سازی تیم ملی والیبال نوجوانان (گروه اول):

ورود: شنبه ۱۵ آبان ساعت ۱۲-۱۰ صبح
خروج: دوشنبه ۱۷ آبان ساعت ۱۴ بعدازظهر

مازندران درسا فلاح
خراسان رضوی سارینا یعقوبی
کرمان آسیه حسنی
کرمان پرنیا جهانبانی
تهران هلیا پوررضا
تهران آتنا شادکین
آذربایجان شرقی پرنیا منافی پور
سمنان ستایش حسینی
البرز مبینا رستمی
تهران نازیلا عابدی
آذربایجان شرقی شقایق حسن خانی
البرز مبینا طالبی
مازندران فرشته بلال نیاکی
اصفهان تبسم قادری
تهران ستایش هادی
فارس شیدا هوژبریان
فارس فاطمه علیزاده
مازندران آرمیتا ملک نژاد
مازندران نیلی رستمی
مازندران پریا حاجتمند

 

لیست اسامی دعوت شدگان به اردوی آماده‌سازی تیم ملی والیبال نوجوانان (گروه دوم):

ورود: دوشنبه ۱۷ آبان ساعت ۱۶-۱۸
خروج: پنج‌شنبه ۲۰ آبان ساعت ۱۰ صبح

تهران زهرا محمدزاده
قزوین ملیکا لشگری
خراسان رضوی رکسانا عرب خدری
خراسان رضوی آیدا ولی نژاد
البرز آرمیتا کی شمس
گلستان مونا نیک سیرت
البرز مهشید کوهدار
مازندران فاطمه هاشمی
اصفهان ستایش علاء الدین
تهران ریحانه لشگری
تهران مبینا هادی فرد
تهران مریم امانی
فارس مریم محمدی
فارس آناهیتا کرمی شیرازی
فارس غزل نجاتی
مازندران سوگند بابازاده
قم ستایش رضایی
خوزستان شادلین ثابتی
خراسان رضوی کیانا امامی
کردستان آلینا شاه ویسی

 

موارد ذیل برای ورزشکاران لازم الاجراست:

ورزشکاران با ارائه مدارک شناسایی و کپی آن و جواب تست پی سی آر منفی به تاریخ یک روز قبل از ورود به اردو پذیرش می‌شوند.

ورزشکاران در مدت زمان مشخص شده برای هر اردو در کمپ اقامت خواهند داشت و مجوز تردد ندارند.

رعایت شئونات اسلامی الزامی می‌باشد.

ورود و خروج بازیکنان در اردو طبق زمان‌بندی اعلام شده می‌باشد و از پذیرش ورزشکاران خارج از تایم مقرر خودداری می‌شود.

محل برگزاری اردوها: اصفهان، اتوبان ذوب‌آهن، انتهای شهر ابریشم، اردوگاه کشوری شهید بهشتی اصفهان.

نخستین اردوی انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر پس از تست‌گیری از ۱۲۱ بازیکن در شش مرحله به پایان رسید.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه