رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸
  • کد خبر : ۷۰۰۴
  • چاپ خبر : اتمام پروژه‌های ورزشی ایلام نیازمند ۷۰ میلیارد تومان اعتبار است

اتمام پروژه‌های ورزشی ایلام نیازمند ۷۰ میلیارد تومان اعتبار است

مسوول حوزه فنی مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام، گفت: برای اتمام این پروژه‌های ورزشی ایلام 70 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

مسوول حوزه فنی مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام، گفت: برای اتمام این پروژه‌های ورزشی ایلام ۷۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است. به گزارش یاریزان؛ مسوول حوزه فنی مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: برای اتمام این پروژه‌های ورزشی ایلام ۷۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است. حمید فیض‌الهی مسوول حوزه […]

مسوول حوزه فنی مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام، گفت: برای اتمام این پروژه‌های ورزشی ایلام ۷۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

به گزارش یاریزان؛ مسوول حوزه فنی مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: برای اتمام این پروژه‌های ورزشی ایلام ۷۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

حمید فیض‌الهی مسوول حوزه فنی مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام بیان داشت: در حال حاضر تعداد ۸۰ پروژه عمرانی سرپوشیده و رو باز در همه شهرستان‌های تابعه در دست احداث است که برای اتمام این پروژه‌ها ۷۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی افزود: در دو سال گذشته بیش از ۸۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی استانی، نفت و ۲۷ صدم ارزش افزوده برای اتمام این پروژه‌ها اختصاص یافته است که از اعتبارات سال ۹۷ که میزان ۲۷ میلیارد تومان است فقط ۲۰ میلیارد تزریق شد.

مسوول حوزه فنی مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان اظهار کرد: در راستای اتمام این پروژه‌ها سال گذشته بالغ بر ۵۷ میلیارد اعتبار مصوب شد که به علت شیوع بیماری کرونا تنها ۱۷ درصد این اعتبارات محقق شده که می‌طلبد برای تکمیل زیرساخت‌های ورزش استان توجه ویژه‌ای شود.

وی خاطر نشان کرد: سال گذشته که مهمترین آن بهره برداری از استادیوم ۱۵ هزار نفری شهر ایلام و سالن تیر اندازی در بخش سلاح جنگی و بادی که از استانداردترین سالن کشور است که برای اتمام این مکان‌های ورزشی ۱۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

فیض ‌الهی بیان داشت: احداث اماکن ورزشی در استان با تخصیص اعتبار امکان پذیر است، اگر اعتبارات ابلاغی عمرانی پروژه و زیرساخت‌های ورزش مصوب سال گذشته تا پایان سال مالی به پروژه عمرانی تزریق نشود شاهد تعطیلی این پروژه خواهیم بود.

حمید فیض‌الهی عنوان کرد: این اداره کل ۳۳ میلیارد تومان به پیمانکاران پروژه‌های ورزشی سطح استان بدهکار است که با تخصیص و تزریق اعتبارات ارزش افزوده سال مالی ۹۹ این مشکل تا حدودی مرتفع می‌شود.

مسوول حوزه فنی مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان ادامه داد: جذب اعتبار مربوطه به بیست هفت صدم ارزش افزوده است که می‌تواند با جذب اکثریت پروژه‌ها به بهره برداری برسد.

 

ایلام | خبرنگار: سامان صادق امیری

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه