رفتن به بالا
  • جمعه - ۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
  • کد خبر : ۷۰۳۶
  • چاپ خبر : آذرباتری نامی است که تیم دوم ارومیه با آن در لیگ برتر والیبال ایران شرکت خواهد کرد

آذرباتری نامی است که تیم دوم ارومیه با آن در لیگ برتر والیبال ایران شرکت خواهد کرد

اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال نوجوانان پسر ایران با حضور ورزشکارانی از استان آذربایجان غربی آغاز شد.

نام تیم دوم ارومیه برای حضور در لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور  تحت عنوان آذرباتری مشخص و اعلام شد. به گزارش یاریزان؛ رئیس هیات والیبال آذربایجان غربی گفت: سهمیه دوم لیگ برتری این شهر حفظ و با نام ” آذرباتری ” در رقابتهای فصل ۹۹ حضور خواهد یافت. محمد حضرت‌پور با تشکر از زحمات کلیه […]

نام تیم دوم ارومیه برای حضور در لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور  تحت عنوان آذرباتری مشخص و اعلام شد.

به گزارش یاریزان؛ رئیس هیات والیبال آذربایجان غربی گفت: سهمیه دوم لیگ برتری این شهر حفظ و با نام ” آذرباتری ” در رقابتهای فصل ۹۹ حضور خواهد یافت.

محمد حضرت‌پور با تشکر از زحمات کلیه دست اندرکاران، بویژه بازیکنان و کادر فنی این تیم و نیز کاظم مرتاض مدیرعامل شرکت آذرباتری، ابراز امیدواری کرد ورود بخش خصوصی به تیم‌داری، در شهری چون ارومیه دارای پتانسیل‌های بالای والیبال بتواند ضمن ایجاد رقابت و شور و نشاط بین جوانان و علاقمندان این رشته پرطرفدار ورزشی، زمینه بروز و شکوفایی استعدادهای بالقوه در عرصه ملی و بین المللی را سرعت بیشتری ببخشد.

وی همچنین تاکید کرد باشگاه شهرداری، هیات، جامعه والیبال و هواداران پرشور این شهر در کنار تیم دوم ارومیه بوده و از آن حمایت خواهند کرد.

گفتنی است شهرداری جوان ارومیه، عنوان تیم دسته یک باشگاه شهرداری در فصل گذشته موفق شده بود با پیروزی در تمام بازیهای خود، جواز حضور در لیگ برتر را کسب کند و مقرر شد تیم دوم شهر ارومیه با نام آذرباتری در لیگ برتر حاضر شود.

 

آذربایجان غربی | خبرنگار: سامان صادق امیری

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه