رفتن به بالا
  • سه شنبه - 21 شهریور 1402 - 22:20
  • کد خبر : ۱۶۵۹۲
  • چاپ خبر : جدول و نتایج لیگ برتر فوتبال استان کردستان در پایان هفته هجدهم آبیدر سنندج قهرمان شد

جدول و نتایج لیگ برتر فوتبال استان کردستان در پایان هفته هجدهم آبیدر سنندج قهرمان شد

  به گزارش یاریزان؛ لیگ برتر فوتبال استان کردستان با انجام دیدار های هفته هجدهم به ایستگاه پایانی رسید و تیم های برتر این رقابت ها مشخص شدند.  ———————————— سه تیم آبیدر سنندج، شهرداری مریوان و تکنام گروس بیجار در پایان هفته هفدهم و باتوجه به کسب امتیازات لازم شانس قهرمانی در لیگ برتر فوتبال […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

به گزارش یاریزان؛ لیگ برتر فوتبال استان کردستان با انجام دیدار های هفته هجدهم به ایستگاه پایانی رسید و تیم های برتر این رقابت ها مشخص شدند. سه تیم آبیدر سنندج، شهرداری مریوان و تکنام گروس بیجار در پایان هفته هفدهم و باتوجه به کسب امتیازات لازم شانس قهرمانی در لیگ برتر فوتبال استان کردستان را داشتند. آبیدری ها که با اختلاف یک امتیاز بیشتر از دو حریف دیگر در صدر جدول ایستاده بود در هفته پایانی در ورزشگاه استقلال سنندج با غلبه بر تیم کوردان سقز موفق شد جام قهرمانی را بالای سر ببرد. حامد شیر علی در دقیقه ۵۴ و پدرام معظمی در دقیقه ۸۰ و کیان مروتی در دقیقه ۸۸ گل های آبیدر را به ثمر رساندند. تیم آبیدر سنندج با ۴۰ امتیاز قهرمان لیگ شد، تیم شهرداری مریوان با کسب ۳۹ امتیاز به مقام دوم رسید و تیم هیات فوتبال بانه با کسب ۲۴ امتیاز در جایگاه ششم جدول رده بندی ده تیم حاضر لیگ برتر استان کردستان قرار گرفت. همچنین تیم های شهرداری سروآباد، شاهین سنندج و تراکتور سازی حبیبی دیواندره به لیگ دسته اول استان سقوط کردند.     نتایج هفته پایانی لیگ برتر فوتبال استان کردستان (هفته هجدهم) آبیدر سنندج 3 کوردان سقز 0 شهرداری قروه 2 تراکتورسازی حبیبی دیواندره 1 شاهین سنندج 1 تکنام گروس بیجار 3 هیات فوتبال بانه 2 شهرداری مریوان 6 آکادمی ذوالفقارنسب سنندج 3 شهرداری سروآباد 0

به گزارش یاریزان؛ لیگ برتر فوتبال استان کردستان با انجام دیدار های هفته هجدهم به ایستگاه پایانی رسید و تیم های برتر این رقابت ها مشخص شدند.

 

------------------------------------

سه تیم آبیدر سنندج، شهرداری مریوان و تکنام گروس بیجار در پایان هفته هفدهم و باتوجه به کسب امتیازات لازم شانس قهرمانی در لیگ برتر فوتبال استان کردستان را داشتند.

آبیدری ها که با اختلاف یک امتیاز بیشتر از دو حریف دیگر در صدر جدول ایستاده بود در هفته پایانی در ورزشگاه استقلال سنندج با غلبه بر تیم کوردان سقز موفق شد جام قهرمانی را بالای سر ببرد. حامد شیر علی در دقیقه ۵۴ و پدرام معظمی در دقیقه ۸۰ و کیان مروتی در دقیقه ۸۸ گل های آبیدر را به ثمر رساندند.

تیم آبیدر سنندج با ۴۰ امتیاز قهرمان لیگ شد، تیم شهرداری مریوان با کسب ۳۹ امتیاز به مقام دوم رسید و تیم هیات فوتبال بانه با کسب ۲۴ امتیاز در جایگاه ششم جدول رده بندی ده تیم حاضر لیگ برتر استان کردستان قرار گرفت.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

همچنین تیم های شهرداری سروآباد، شاهین سنندج و تراکتور سازی حبیبی دیواندره به لیگ دسته اول استان سقوط کردند.

 

 

نتایج هفته پایانی لیگ برتر فوتبال استان کردستان (هفته هجدهم)

آبیدر سنندج ۳
کوردان سقز ۰

شهرداری قروه ۲
تراکتورسازی حبیبی دیواندره ۱

شاهین سنندج ۱
تکنام گروس بیجار ۳

هیات فوتبال بانه ۲
شهرداری مریوان ۶

آکادمی ذوالفقارنسب سنندج ۳
شهرداری سروآباد ۰


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی