رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۸
  • کد خبر : ۱۲۲۲
  • چاپ خبر : نفرات برتر مسابقات آزاد ووشو آذربایجان غربی معرفی شدند
به گزارش یاریزان:

نفرات برتر مسابقات آزاد ووشو آذربایجان غربی معرفی شدند

  مسابقات آزاد ووشو استان آذربایجان غربی با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.   به گزارش یاریزان؛ این مسابقات با هدف ترویج و توسعه ورزش ووشو و انتخاب استعداد های این رشته ی ورزشی به تعداد ۱۴۰ نفر در قالب ۱۱ تیم بمناسبت هفته تربیت بدنی در سالن ۳۰۰۰ نفری شهیدان آهندوست ارومیه برگزار […]

 

مسابقات آزاد ووشو استان آذربایجان غربی با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.

 

به گزارش یاریزان؛ این مسابقات با هدف ترویج و توسعه ورزش ووشو و انتخاب استعداد های این رشته ی ورزشی به تعداد ۱۴۰ نفر در قالب ۱۱ تیم بمناسبت هفته تربیت بدنی در سالن ۳۰۰۰ نفری شهیدان آهندوست ارومیه برگزار شد.

 

نفرات اول تا سوم این مسابقات پس از اتمام مسابقه مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

شایان ذکر است در پایان نفرات اول تا سوم این مسابقات به اردوی استانی راه پیدا کرده و در مسابقات قهرمانی کشور حضور خواهند داشت.

 

 

نفرات اول تا سوم مسابقات بزرگسالان:

(وزن-۵۶

اول: میلاد یوسفی

دوم: پیمان محمدی

سوم: عرفان پیری

 

(وزن-۶۰

اول: حامدمیرزایی

دوم: عبدالقادرفقه حسن

سوم: رضا جوادی

 

(وزن-۶۵

اول: ناصرتالانه

دوم: کیومرث رسولپور

سوم: میلاد سلیمی

 

(وزن-۷۰

اول: آرام فرجیان

دوم: شهرام فرجیان

سوم: امیرقاسمی

 

(وزن-۷۵

اول: یوسف چغندرچی

دوم: محسن عسگریار

سوم: مرتضی سلیمی

 

(وزن-۸۰

اول: بهنام جباری

دوم: جلال روشن

 

(وزن-۸۵

اول: محمدمدحی خواه

دوم: حسین رحیمی

 

(وزن-۹۰

اول: توحیدفلاحی

دوم: محمداحمدزاده

 

 

نفرات اول تاسوم مسابقات جوانان:

(وزن ۴۸

نفر اول: عبده الله رسول زاده از مهاباد

نفر دوم: آرش احمد زاده از بوکان

نفر سوم: سید میلاد حسینی از تکاب

 

(وزن ۵۲

نفر اول : ماهان مختاری از مهاباد

نفر دوم: محمد رضا ابراهیمی آزاد از اشنویه

نفر سوم: ساللر غنی پور از ارومیه

 

(وزن۵۶

نفر اول: متین شیخ محمد از اشنویه

نفر دوم: آرمین کاظمی از میاندوآب

نفر سوم: سبحان قلقاچی از ارومیه

 

(وزن۶۰

نفر اول: عباس مرسلی از ارومیه

نفر دوم: پوریا حجازی از میاندوآب

نفر سوم: محمد رضا پور عزیز از نقده

 

(وزن۶۵

نفر اول: امیر حسین حرمتی از تکاب

نفر دوم: محمد صادق غلامی از تکاب

نفر سوم: عرفان بینا ارز میاندوآب

 

(وزن۷۰

نفر اول: محمد مرادی از یوکان

نفر دوم: امین یوسف شاهی از سلماس

نفر سوم: علس محمد زاده از ارومیه

 

(وزن۷۵

نفر اول: امیر محمدی از بوکان

نفر دوم: سینا محمد زاده از بوکان

نفر سوم: امیر کبوتری از پیرانشهر

 

(وزن ۸۰

نفر اول: پویا حاجی کریمی از مهاباد

نفر دوم: سالار معروف از نقده

 

 

نفرات اول تاسوم مسابقات نوجوانان:

(وزن ۳۵

نفر اول: سئد محمد حسینی از سردشت

نفر دوم: پیشوا مهمان دوست از مهاباد

نفر سوم: محمد امین تقی زاده از میاندوآب

 

(وزن ۴۲

نفر اول : حسین ممه لاوی از مهاباد

نفر دوم : رضا کاظمی از ارومیه

نفر سوم: امیر حسین جلیلی از ارومیه

 

(وزن ۴۵

نفر اول: سیاوش صالح زاده از مهاباد

نفر دوم: یوسف رسولی از پیرانشهر

نفر سوم: محمد جواد یحیی نژاد از ارومیه

 

(وزن ۵۲

نفر اول: حمزه ابراهیمی از بوکان

نفر دوم: امیر رضا نجفی از سلماس

نفر سوم: رضا جلیلی از ارومیه

 

(وزن۵۶

نفر اول: دیاکو رسولیان از پیرانشهر

نفر دوم: عرفان چوبدار از ارومیه

نفر سوم: محمد فرجیان از بوکان

 

(وزن ۶۰

نفر اول: قرنی ابراهیمی از بوکان

نفر دوم: یوسف مصطفی پور از مهاباد

نفر سوم: نوید محمدی از بوکان

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه