رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۸
  • کد خبر : ۱۹۳۷
  • مشاهده :  420 بازدید
  • چاپ خبر : تور اتومبیل‌رانی آفرود زمستانی با حضور قهرمانان ملی در ارومیه برگزار شد
رئیس کمیته اجرائی مسابقات اتومبیل‌رانی آذربایجان‌غربی:

تور اتومبیل‌رانی آفرود زمستانی با حضور قهرمانان ملی در ارومیه برگزار شد

232506-%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d8%a7%d8%aa%d9%88%d9%85%d8%a8%db%8c%d9%84%e2%80%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%a2%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%af-%d8%b2%d9%85%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%a7%d8%b1%d9%88%d9%85

رئیس کمیته اجرائی مسابقات اتومبیل‌رانی و موتورسواری استان آذربایجان‌غربی گفت: تور اتومبیل‌رانی آفرود زمستانی در محل پارک جنگلی ارومیه برگزار شد.   به گزارش یاریزان؛ رئیس کمیته اجرائی مسابقات اتومبیل‌رانی و موتورسواری استان آذربایجان‌غربی با اشاره به برگزاری تور اتومبیل‌رانی آفرود توسط هیئت اتومبیل‌رانی و موتورسواری شهرستان ارومیه اظهار داشت: این تور با حضور ۴۰ […]

رئیس کمیته اجرائی مسابقات اتومبیل‌رانی و موتورسواری استان آذربایجان‌غربی گفت: تور اتومبیل‌رانی آفرود زمستانی در محل پارک جنگلی ارومیه برگزار شد.

 

به گزارش یاریزان؛ رئیس کمیته اجرائی مسابقات اتومبیل‌رانی و موتورسواری استان آذربایجان‌غربی با اشاره به برگزاری تور اتومبیل‌رانی آفرود توسط هیئت اتومبیل‌رانی و موتورسواری شهرستان ارومیه اظهار داشت: این تور با حضور ۴۰ خودرو و با شرکت تمامی علاقه‌مندان و دوستداران این رشته ورزشی در محل پارک جنگلی این شهر برگزار شد.

فرشید حسینی تصریح کرد: در این رابطه حرکت خودروهای شرکت‌کنندگان در این تور به سمت کوه‌های اطراف آغاز شده و در مسیر مشخص حرکت کردند.

وی افزود: پس از سعود از چند مسیر برفی نوبت به قدرت‌نمایی خودروها و بالا رفتن از شیب‌های تند شد و همگی خودروها در کنار سطح شیب‌دار پارک کرده و شاهد هنرنمایی سایر راننده‌های حرفه‌ای شدند.

حسینی به حضور بانوان نیز در این تور اشاره کرد و گفت: در تور زمستانی آفرود در ارومیه، خانم “حبی” قهرمان آفرود کشور و قهرمان چندین رشته اتومبیل‌رانی به همراه دیگر بانوان با خودروهای تویوتا و هایلوکس شرکت داشتند.

رئیس کمیته اجرائی مسابقات اتومبیل‌رانی و موتورسواری استان آذربایجان‌غربی با اشاره به اهداف برگزاری این تور تصریح کرد: هدف از آن، افزایش سطح آفرود سواران ارومیه‌ای و لذت بردن از فصل زمستان و کوه‌های برفی و نیز گردهمایی تمامی آفرودسواران و استفاده از تجارب یکدیگر بود./ ذاکرنیوز

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

HTML tags are not allowed.