رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۰
  • کد خبر : ۱۸۹۶
  • مشاهده :  29 بازدید
  • چاپ خبر : استخر سرپوشیده سقز با ۸۰ درصد پیشرفت در حال احداث است
با اعتبار 16 میلیارد ریالی

استخر سرپوشیده سقز با ۸۰ درصد پیشرفت در حال احداث است

232371

حامد جولائی مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از احداث ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی استخر سرپوشیده سقز واگذار شده به بخش خصوصی خبر داد. به گزارش یاریزان؛ استخر سرپوشیده سقز که در اواسط شهریورماه امسال از طریق (ماده ۲۷) به بخش خصوصی واگذار شده بود تاکنون با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث است. مدیرکل […]

حامد جولائی مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از احداث ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی استخر سرپوشیده سقز واگذار شده به بخش خصوصی خبر داد.

به گزارش یاریزان؛ استخر سرپوشیده سقز که در اواسط شهریورماه امسال از طریق (ماده ۲۷) به بخش خصوصی واگذار شده بود تاکنون با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث است.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان اظهار داشت، استخر سرپوشیده سقز مدت یک سال به دلیل فرسودگی تعطیل و غیر قابل استفاده بود و بواسطه عدم اعتبار بخش دولتی جهت احداث از طریق ماده ۲۷ در روز ۱۵ شهریورماه به سرمایه گذار واگذار شد.

حامد جولائی در ادامه افزود، شخص سرمایه گذار در این مدت توانسته با نظارت های کارشناسان اداره کل و سرپرست دستگاه ورزش و جوانان سقز بیش از حد انتظار در احداث آن پیشرفت کند.

جولائی خاطر نشان کرد، استخر سرپوشیده سقز در بخش های سیستم موتورخانه، برق، سقف، کاسه استخر و جکوزی دارای مشکل بود که از سوی شخص سرمایه گذار کاملا تغییر خواهد یافت.

وی در ادامه افزود، تعطیلی این استخر در مدت یک سال مشکلات زیادی را برای دستگاه ورزش و جوانان استان و همچنین مسئولین شهرستان بوجود آورده بود که با کمک های استاندار و رئیس سازمان برنامه و بودجه کردستان، نماینده مجلس و فرماندار سقز مشکلات آن حل و فصل شد.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت، جوانان و ورزشکاران سقز به دلیل عدم استخر در شهرهای اطراف شهرستان پراکنده بودند و این موضوع برازنده مردم و جامعه ورزشی این شهرستان نمی باشد.

حامد جولائی تصریح کرد، طبق قردادی منعقد شده با شخص سرمایه گذار مقرر شده بود ظرف ۸ ماه این استخر به بهره برداری برسد که با پیشرفت خوب در روند احداث آن تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید.

جولائی در پایان اظهار داشت، برای تکمیل پروژه استخر سرپوشیده سقز ۱۶ میلیارد ریال طبق قرارداد به تصویب رسیده بود که از این میزان ۱۱ میلیارد ریال برای تعمیر و بازسازی استخر و ۵ میلیارد ریال باقی مانده نیز صرف احداث فضای اطراف آن صرف خواهد شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه