رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۵
  • کد خبر : ۱۸۷۲
  • مشاهده :  128 بازدید
  • چاپ خبر : کسب پنج مدال رنگارنگ کشتی گیران ناشنوای کرمانشاهی در رقابت های قهرمانی کشور

کسب پنج مدال رنگارنگ کشتی گیران ناشنوای کرمانشاهی در رقابت های قهرمانی کشور

232490-%da%a9%d8%b4%d8%aa%db%8c-%da%af%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d9%86%d8%a7%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%a7%db%8c-%da%a9%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%b4%d8%a7%d9%87%db%8c

پنج مدال رنگارنگ توسط کشتی گیران ناشنوای کرمانشاهی در رقابت های آزاد بزرگسالان کشور کسب شد.   به گزارش یاریزان؛ کوروش شاهرخی رییس هیئت ورزش های ناشنوایان استان کرمانشاه اظهار کرد: تیم کشتی آزاد کرمانشاه در این رقابت ها صاحب یک مدال طلا، یک نقره و سه مدال برنز شد. وی افزود: تنها کشتی گیر […]

پنج مدال رنگارنگ توسط کشتی گیران ناشنوای کرمانشاهی در رقابت های آزاد بزرگسالان کشور کسب شد.

 

به گزارش یاریزان؛ کوروش شاهرخی رییس هیئت ورزش های ناشنوایان استان کرمانشاه اظهار کرد: تیم کشتی آزاد کرمانشاه در این رقابت ها صاحب یک مدال طلا، یک نقره و سه مدال برنز شد.
وی افزود: تنها کشتی گیر طلایی کرمانشاه فرود حجتی بود که توانست با شکست تمامی رقبا مقام قهرمانی وزن ۵۷ کیلوگرم را از آن خود کند.
شاهرخی خاطرنشان کرد: همچنین تنها مدال نقره کرمانشاه نیز توسط سجاد مرادی در وزن ۹۷ کیلوگرم بدست آمد.
رییس هیئت ورزش های ناشنوایان کرمانشاه ادامه داد: در وزن ۶۱ کیلوگرم نیز امیر صمدی در کنار کشتی گیر تبریزی به مدال برنز مشترک دست یافت.
وی همچنین با اشاره به اوزان ۷۰ و ۷۴ کیلوگرم گفت: در این دو وزن به ترتیب محمد رسولی و کیوان صمدی دو نفر دیگر از کشتی گیران کرمانشاهی صاحب مدال برنز شدند.
شاهرخی در پایان اظهار کرد: این مسابقات با حضور ۶۵ کشتی گیر از ۱۴ استان و به میزبانی هیئت ورزش های ناشنوایان استان البرز در خانه کشتی جهان پهلوان تختی کرج برگزار شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه