رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۰
  • کد خبر : ۱۸۵۷
  • مشاهده :  274 بازدید
  • چاپ خبر : جلسه تخصصی برگزار شد، والیبال سردشت قرار است جانی دوباره به خود بگیرد؟
با حضور پیشکسوتان

جلسه تخصصی برگزار شد، والیبال سردشت قرار است جانی دوباره به خود بگیرد؟

232486-%d9%88%d8%a7%d9%84%db%8c%d8%a8%d8%a7%d9%84-%d8%b3%d8%b1%d8%af%d8%b4%d8%aa

جلسه تخصصی هیئت والیبال سردشت با پیشکسوتان و مربیان و داوران این رشته برگزار شد. به گزارش یاریزان؛ جلسه هیئت والیبال باپیشکسوتان و مربیان و داوران رشته ورزشی والیبال در سالن جلسات اداره ورزش و جوانان باحضور رئیس اداره در دوشنبه شب مورخه ۲۹ آذرماه راس ساعت ۲۰ برگزارگردید. کمال بیدخ رئیس اداره ورزش و […]

جلسه تخصصی هیئت والیبال سردشت با پیشکسوتان و مربیان و داوران این رشته برگزار شد.

به گزارش یاریزان؛ جلسه هیئت والیبال باپیشکسوتان و مربیان و داوران رشته ورزشی والیبال در سالن جلسات اداره ورزش و جوانان باحضور رئیس اداره در دوشنبه شب مورخه ۲۹ آذرماه راس ساعت ۲۰ برگزارگردید.

کمال بیدخ رئیس اداره ورزش و جوانان سردشت برنامه های کلی هیئت های ورزشی را تبیین کرد و در نهایت دربحث تخصصی رشته ورزشی والیبال اعضای هیئت و پیشکسوتان و مربیان و داوران را دعوت به همکاری با همدیگر در راستای پیشبرد والیبال شهرستان نمود و در نهایت نظرات ارائه شده از سوی حاضرین به بحث و تبادل نظرپرداختند.

ابراهیم مولائیان رئیس هیئت والیبال سردشت یکی از برنامه های پیش روی این هیئت را برگزاری لیگ والیبال بزرگسالان براساس قوانین و مقررات فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد و توجه به تیم های رده سنی و برگزاری دوره های داوری، مربیگری و دانش افزایی را از دیگر برنامه های هیئت برشمرد.

در پایان جلسه  مصطفی خضری دبیر هیئت والیبال لزوم برگزاری دوره های  مربیگری و داوری ودانش افزایی را جزو برنامه های موکد هیئت برشمرد و تعامل با آموزش و پرورش جهت جذب و استعدادیابی در این زمینه را با همکاری اداره ورزش و جوانان خواستارشدند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

HTML tags are not allowed.