رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۵
  • کد خبر : ۱۸۱۴
  • مشاهده :  245 بازدید
  • چاپ خبر : ۴ کونگ فو کار کردستانی به رقابت های جهانی هند اعزام شدند

۴ کونگ فو کار کردستانی به رقابت های جهانی هند اعزام شدند

باقر محمدی، کیا سلیمی، عبداله وطنی و اشکان صید محمدی ۴ کونگ فو کار کردستانی از سوی فدراسیون به رقابت های جهانی در کشور هند اعزام می شوند. به گزارش یاریزان؛ فدراسیون کونگ فو هنرهای رزمی کشور پس از اردوی ۸ روزه که از روز ۱۳ تا ۲۰ آذرماه به میزبانی تهران در حال برگزاری […]

باقر محمدی، کیا سلیمی، عبداله وطنی و اشکان صید محمدی ۴ کونگ فو کار کردستانی از سوی فدراسیون به رقابت های جهانی در کشور هند اعزام می شوند.

به گزارش یاریزان؛ فدراسیون کونگ فو هنرهای رزمی کشور پس از اردوی ۸ روزه که از روز ۱۳ تا ۲۰ آذرماه به میزبانی تهران در حال برگزاری است، تیم کشورمان را در بخش مردان و زنان به رقابت های جهانی اعزام می کند.

تیم کونگ فو مردان و زنان بزرگسالان ایران در شامگاه روز یکشنبه ۲۱ آذرماه جهت حضور در رقابت های جهانی تهران را به مقصد هندوستان ترک خواهد کرد.

باقر محمدی سرمربی و کیا سلیمی، عبداله وطنی و اشکان صید محمدی به عنوان ورزشکار ۴ کونگ فو کار کردستانی هستند که همراه با تیم ملی کشورمان در این مسابقات شرکت می کنند.

تیم ملی کشورمان با ۸ کونگ فوکار در بخش مردان و زنان از روز ۲۳ آذرماه در رقابت های حهانی شرکت می کند و با ورزشکاران دیگر کشورها به مبارزه می پردازند.

گفتنی است، سعید عمرانی از تهران سرپرستی کاروان تیم ملی کشورمان را در این مسابقات بر عهده دارد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


ارسال دیدگاه

*