رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۳
  • کد خبر : ۱۷۱۷
  • مشاهده :  212 بازدید
  • چاپ خبر : برنامه هفته چهاردهم تا بیست و یکم لیگ دسته دوم
فوتبال کرمانشاه، ارومیه و بوکان در

برنامه هفته چهاردهم تا بیست و یکم لیگ دسته دوم

232380

کمیته مسابقات برنامه هفته چهاردهم تا بیست و یکم لیگ دسته دوم و بازی های معوقه را اعلام کرد. به گزارش یاریزان به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران؛ کمیته مسابقات برنامه هفته چهاردهم تا بیست و یکم لیگ دسته دوم را به شرح زیر اعلام کرد: هفته چهاردهم چهارشنبه ۱۷/۹/۹۵ آینده سازان […]

کمیته مسابقات برنامه هفته چهاردهم تا بیست و یکم لیگ دسته دوم و بازی های معوقه را اعلام کرد.

به گزارش یاریزان به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران؛ کمیته مسابقات برنامه هفته چهاردهم تا بیست و یکم لیگ دسته دوم را به شرح زیر اعلام کرد:

هفته چهاردهم
چهارشنبه ۱۷/۹/۹۵
آینده سازان برق جدید- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴ – ورزشگاه حاجی پور سعادت شهرفارس
نفت امیدیه- فولادنوین اهواز- ساعت ۱۴ – ورزشگاه نفت ۱امیدیه خوزستان
نماینده یاسوج(زاگرس)- شهبازنوژان البرز- ساعت ۱۴ – ورزشگاه تختی یاسوج کهکلویه بویراحمد
کیمیافرآیند تهران- نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۴ – ورزشگاه اتکا  تهران  تهران
بعثت کرمانشاه- کارون(اروندخرمشهر)خوزستان- ساعت ۱۴ – ورزشگاه انقلاب  کرمانشاه  کرمانشاه
پنجشنبه ۱۸/۹/۹۵
شهرداری اراک- گیتی پسند(سپهرنقش جهان) – ساعت ۱۴ – ورزشگاه ۵مرداد اراک
معوقه هفته یازدهم پنجشنبه ۱۸/۹/۹۵
شهرداری فومن- پتروکیان شوشتر- ساعت ۱۴ – ورزشگاه آزادی فومن
معوقه هفته هشتم پنجشنبه ۱۸/۹/۹۵
شهرداری ماهشهر –  بادران نوین تهران- ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدا ماهشهر خوزستان
هفته پانزدهم
دوشنبه ۲۲/۹/۹۵
نفت و گاز گچساران- شهرباران تهران- ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدای نفت گچساران
کارون(اروندخرمشهر)- آینده سازان برق جدید- ساعت ۱۴ – ورزشگاه نفت وگاز اروندان خرمشهر
گیتی پسند(سپهرنقش جهان)- بعثت کرمانشاه- ساعت ۱۴ – ورزشگاه تختی اصفهان
شهبازنوژان البرز- شهرداری اراک- ساعت ۱۴ – ورزشگاه اتکا تهران
چهارشنبه۲۴/۹/۹۵
قشقایی شیراز – نفت امیدیه- ساعت ۱۴ – ورزشگاه حافظیه شیراز
فولادنوین اهواز- کیمیافرآیند تهران- ساعت ۱۴ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
معوقه هفته یازدهم یکشنبه ۲۸/۹/۹۵
آینده سازان برق جدید فارس-  شهرباران تهران- ساعت ۱۴ – ورزشگاه حاجی پور سعادت شهر فارس

معوقه هفته یازدهم جمعه ۳/۱۰/۹۵  
شهرداری ماهشهر-  شهرداری بندرعباس  – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدا  ماهشهرخوزستان
چهاردهم  
دوشنبه ۶/۱۰/۹۵
شهرداری کاشان- شهرداری ارومیه- ساعت ۱۴ – ورزشگاه امیرکبیرکاشان
نماینده گیلان(داماش گیلانیان)-  استقلال آبی ب تهران- ساعت ۱۴ – ورزشگاه عضدی رشت
شهرداری تبریز – پاس همدان- ساعت ۱۴ – ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
شاهین توسعه(بانی گستر) کیش – شاهین ماهشهر- ساعت ۱۴ – ورزشگاه المپیک  کیش
کارا شیراز – (شاهین)شهرداری بوشهر- ساعت ۱۴ – ورزشگاه بعثت  شیراز
شهرداری همدان – کاسپین قزوین – ساعت ۱۴ – ورزشگاه قدس همدان
سردار بوکان – آلومینیوم هرمزگان- ساعت ۱۴ – ورزشگاه وحدت بوکان
نیروی زمینی تهران – هف سمنان – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدای نزاجا تهران

سه شنبه ۷/۱۰/۹۵
بادران نوین تهران-  شهرداری(آبی پوشان) اردبیل- ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهرداری شهرقدس تهران
شهرداری فومن-  شهید کریمی جویبار  – ساعت ۱۴ – ورزشگاه آزادی فومن گیلان
چهارشنبه۸/۱۰/۹۵
شهرداری بندرعباس – نفت نوین آبادان- ساعت ۱۴ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
شهرداری ماهشهر-  پتروکیان شوشتر- ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدا ماهشهر خوزستان
هفته شانزدهم 
چهارشنبه۸/۱۰/۹۵
بعثت کرمانشاه- شهبازنوژان البرز- ساعت ۱۴ – ورزشگاه انقلاب کرمانشاه
شنبه ۱۱/۱۰/۹۵
کیمیافرآیند تهران- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴ – ورزشگاه اتکا تهران
شهرداری اراک- نماینده یاسوج(زاگرس) – ساعت ۱۴ – ورزشگاه ۵ مرداد اراک
نفت امیدیه- کارون(اروندخرمشهر)خوزستان- ساعت ۱۴ – ورزشگاه نفت ۱امیدیه خوزستان
یکشنبه ۱۲/۱۰/۹۵
شهرباران تهران- فولادنوین اهواز- ساعت ۱۴ – ورزشگاه الیاف تهران
برق جدید فارس- گیتی پسند(سپهرنقش جهان) – ساعت ۱۴ – ورزشگاه حاجی پور سعادت شهرفارس
معوقه هفته یازدهم دوشنبه ۱۳/۱۰/۹۵
بعثت کرمانشاه- نفت وگاز گچساران- ساعت ۱۴ – ورزشگاه  انقلاب کرمانشاه
هفته پانزدهم
دوشنبه ۱۳/۱۰/۹۵
آلومینیوم هرمزگان – شهرداری همدان- ساعت ۱۴ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
کارا شیراز-  سردار بوکان- ساعت ۱۴ – ورزشگاه بعثت شیراز
کاسپین قزوین – شاهین توسعه(بانی گستر) کیش- ساعت ۱۴ – ورزشگاه سردارآزادگان قزوین
شهرداری فومن- شهرداری کاشان- ساعت ۱۴ – ورزشگاه آزادی فومن گیلان
شهرداری ارومیه- بادران نوین تهران- ساعت ۱۴ – ورزشگاه خانه جوان ارومیه
پاس همدان – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۴ – ورزشگاه قدس همدان
شاهین ماهشهر-  شهرداری تبریز- ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدا ماهشهر خوزستان
(شاهین)شهرداری بوشهر- هف سمنان- ساعت ۱۵ – ورزشگاه بهشتی  بوشهر
سه شنبه۱۴/۱۰/۹۵
شهرداری(آبی پوشان) اردبیل – شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۴ – ورزشگاه تختی  اردبیل
شهید کریمی جویبار- نفت نوین آبادان- ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدا واسوکلا جویبار
استقلال آبی تهران-  شهرداری بندرعباس  – ساعت ۱۴ – ورزشگاه عطر سیب باقرشهر
پتروکیان شوشتر –  نماینده گیلان(داماش گیلانیان) – ساعت ۱۴ – ورزشگاه تختی  شوشتر
هفته هفدهم
جمعه ۱۷/۱۰/۹۵
قشقایی شیراز- شهرباران تهران- ساعت ۱۴ – ورزشگاه حافظیه شیراز
گیتی پسند(سپهرنقش جهان)-  نفت امیدیه- ساعت ۱۴ – ورزشگاه تختی اصفهان
شهبازنوژان البرز-  آینده سازان برق جدید- ساعت ۱۴ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
کارون(اروندخرمشهر)- کیمیافرآیند تهران- ساعت ۱۴ – ورزشگاه نفت وگاز اروندان اروند خوزستان
شنبه ۱۸/۱۰/۹۵
نماینده یاسوج(زاگرس)- بعثت کرمانشاه- ساعت ۱۴ – ورزشگاه تختی  یاسوج کهکلویه بویراحمد
فولادنوین اهواز-  نفت و گاز گچساران  – ساعت ۱۴ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
هفته شانزدهم
دوشنبه ۲۰/۱۰/۹۵
شهرداری بندرعباس  پتروکیان شوشتر- ساعت ۱۴ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
هف سمنان – پاس همدان- ساعت ۱۴ – ورزشگاه ولایت سمنان
شاهین توسعه(بانی گستر) کیش- آلومینیوم هرمزگان- ساعت ۱۴ – ورزشگاه المپیک کیش

هفته شانزدهم
دوشنبه ۲۰/۱۰/۹۵
شهرداری کاشان –  شهید کریمی جویبار  – ساعت ۱۴ – ورزشگاه  امیرکبیر  کاشان

نیروی زمینی تهران – شاهین ماهشهر- ساعت ۱۴ – ورزشگاه  شهدای نزاجا  تهران
نماینده گیلان(داماش گیلانیان)-  شهرداری(آبی پوشان) اردبیل  – ساعت ۱۴ – ورزشگاه عضد رشت
شهرداری تبریز-کاسپین قزوین  – ساعت ۱۴ – ورزشگاه  اختصاصی شهرداری  تبریز
سردار بوکان-  (شاهین)شهرداری بوشهر- ساعت ۱۴ – ورزشگاه  وحدت بوکان
شهرداری همدان-کارا شیراز- ساعت ۱۴ – ورزشگاه قدس همدان
نفت نوین آبادان- استقلال آبی ب تهران- ساعت ۱۴ – ورزشگاه  آبادان  خوزستان
بادران نوین تهران-  شهرداری فومن  – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهرداری شهرقدس
شهرداری ماهشهر –  شهرداری ارومیه  – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدا  ماهشهر

هفته هجدهم
پنجشنبه۲۳/۱۰/۹۵

آینده سازان برق جدید- نماینده یاسوج(زاگرس) – ساعت ۱۴ – ورزشگاه سعادت شهر
شهرباران تهران-  کارون(اروندخرمشهر)خوزستان – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه الیاف تهران
نفت و گاز گچساران- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهدای نفت  گچساران
کیمیافرآیند تهران-  گیتی پسند(سپهرنقش جهان) – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه اتکا  تهران
بعثت کرمانشاه- شهرداری اراک- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  انقلاب  کرمانشاه
نفت امیدیه – شهبازنوژان البرز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  نفت ۱  امیدیه
دوشنبه ۲۷/۱۰/۹۵
آلومینیوم هرمزگان –  شهرداری تبریز – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
کارا شیراز – شاهین توسعه(بانی گستر) کیش- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  بعثت  شیراز
شهید کریمی جویبار  استقلال آبی ب تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  شهدا واسوکلا جویبار
هفته هفدهم
دوشنبه ۲۷/۱۰/۹۵
شهرداری کاشان –  بادران نوین تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  امیرکبیر  کاشان
کاسپین قزوین-نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  سردارآزادگان  قزوین
شهرداری فومن -شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  آزادی  فومن
سردار بوکان – شهرداری همدان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  وحدت  بوکان
شهرداری ارومیه –  نماینده گیلان(داماش گیلانیان)  – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  خانه جوان  ارومیه
شهرداری(آبی پوشان)-  اردبیلشهرداری بندرعباس  – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه    اردبیل
شاهین ماهشهر- هف سمنان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  شهدا ماهشهر
پتروکیان شوشتر –  نفت نوین آبادان – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه   تختی شوشتر
(شاهین)شهرداری بوشهر – پاس همدان  – ساعت ۱۵ ورزشگاه   بهشتی ۱ بوشهر

هفته نوزدهم
سه شنبه۲۸/۱۰/۹۵
قشقایی شیراز – فولادنوین اهواز- ساعت ۱۴- ورزشگاه حافظیه  شیراز
شهرداری اراک- آینده سازان برق جدید  – ساعت ۱۴- ورزشگاه ۵ مرداد اراک
نماینده یاسوج(زاگرس)- نفت امیدیه- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه   تختی یاسوج
گیتی پسند(سپهرنقش جهان)-  شهرباران تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه   تختی اصفهان
شهبازنوژان البرز-  کیمیافرآیند تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
سه شنبه۲۸/۱۰/۹۵  کارون(اروندخرمشهر)- نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  نفت وگاز اروندانخرمشهر

هفته هجدهم
دوشنبه۴/۱۱/۹۵
شهرداری بندرعباس – شهرداری ارومیه  ۱۴:۱۵- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه خلیج فارس  بندرعباس
شاهین توسعه(بانی گستر) کیش – سردار بوکان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه المپیک کیش
هف سمنان – کاسپین قزوین- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه ولایت سمنان
بادران نوین تهران –  شهید کریمی جویبار- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  شهرداری شهرقدس
استقلال آبی ب تهران -پتروکیان شوشتر  – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه عطرسیب  باقرشهر
نیروی زمینی تهران – آلومینیوم هرمزگان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهدای نزاجا تهران
نماینده گیلان(داماش گیلانیان)-  شهرداری فومن- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه عضدی رشت
شهرداری ماهشهر –  شهرداری کاشان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهدا  ماهشهر
نفت نوین آبادان –  شهرداری(آبی پوشان) اردبیل- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  تختی آبادان

هفته هجدهم
دوشنبه۴/۱۱/۹۵
شهرداری تبریز –  کارا شیراز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  اختصاصی شهرداری تبریز
پاس همدان – شاهین ماهشهر- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  قدس  همدان
هفته بیستم
دوشنبه۴/۱۱/۹۵
آینده سازان برق جدید- بعثت کرمانشاه  – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  سعادت شهر
نفت و گاز گچساران-گیتی پسند(سپهرنقش جهان) – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  شهدای نفت  گچساران
کیمیافرآیند تهران-نماینده یاسوج(زاگرس) – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  اتکا  تهران
شهرباران تهران- شهبازنوژان البرز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  الیاف  تهران
نفت امیدیه- شهرداری اراک  – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه   نفت ۱  امیدیه
فولادنوین اهواز- کارون(اروندخرمشهر)  – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  اختصاصی فولاد اهواز
هفته هجدهم

سه شنبه۵/۱۱/۹۵
شهرداری همدان –  (شاهین)شهرداری بوشهر- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  قدس  همدان

هفته بیست و یکم
شنبه ۹/۱۱/۹۵
شهرداری اراک –  کیمیا فرآیند تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  ۵ مرداد اراک
بعثت کرمانشاه-  نفت امیدیه – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  انقلاب کرمانشاه
گیتی پسند(سپهرنقش جهان)- فولادنوین اهواز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  تختی  اصفهان
شهبازنوژان البرز-  نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه   متعاقبا اعلام می گردد
نماینده یاسوج(زاگرس)- شهرباران تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  تختی یاسوج
کارون(اروندخرمشهر)- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه   نفت وگازاروندان خرمشهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه