رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۵
  • کد خبر : ۶۹۵۸
  • چاپ خبر : یاری : فرصت یکساله زمان مناسبی برای جوانگرایی در تیم ملی فوتسال بانوان است

یاری : فرصت یکساله زمان مناسبی برای جوانگرایی در تیم ملی فوتسال بانوان است

به گزارش یاریزان؛ شهناز یاری مربی کرمانشاهی پس از پایان نشست اعضای کمیته فنی و توسعه فوتسال که با حضور مهدی تاج برگزار گردید بعنوان سرمربی تیم ملی ایران انتخاب شد.

شهناز یاری سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان : یکسال زمان برای شرکت در رقابتهای داخل سالن و رقابتهای قهرمانی فوتسال آسیا ، فرصت مناسبی خواهد بود.

شهناز یاری سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: یکسال زمان برای شرکت در رقابتهای داخل سالن و رقابتهای قهرمانی فوتسال آسیا ، فرصت مناسبی به جهت کسب آمادگی ملی پوشان خواهد بود.

به گزارش یاریزان؛ شهناز یاری سرمربی کرمانشاهی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: با توجه به این موضوع بازیکنان تمرینات انفرادی را در برنامه خود داشتند. همچنین ملی‌پوشان نیز زیر نظر کادر فنی و مربی بدن ساز، برنامه‌های خود را پیگیری کرده و از نظر آمادگی فردی در شرایط خوبی هستند اما از نظر توپی و تیمی به هیچ عنوان کار نکردند.

وی با بیان اینکه رقابتهای جام ملت‌های آسیا به ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ موکول شد و مسابقات داخل سالن آسیا به میزبانی تایلند نیز از ۳۱ اردیبهشت تا ۹ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود، گفتک با فاصله نزدیک به چهار ماه این ۲ رویداد مهم را پیش‌رو داریم و باید منطقی‌تر و حساب شده در خصوص برگزاری مسابقات داخلی و حتی دیدارهای تدارکاتی و دوستانه تصمیم گیری کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان در پایان گفت: یکسال زمان برای شرکت در رقابتهای داخل سالن و رقابتهای قهرمانی فوتسال آسیا ، فرصت مناسبی به جهت کسب آمادگی ملی پوشان خواهد بود. بر همین اساس بازیکنان جوان و مستعد را به اردوهای تیم ملی دعوت کرده تا در کنار با تجربه ها فعالیتهای خود را برگزار کنند و در نهایت تیم با شاکله ای قوی و منجسم به رقابتهای مهم اعزام شوند.

 

کرمانشاه | خبرنگار: واحد مرادپور

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه