رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
  • کد خبر : ۵۴۲۹
  • مشاهده :  201 بازدید
  • چاپ خبر : کردستان قهرمان رقابت های المپیاد استعدادهای برتر بوکس کشور شد

کردستان قهرمان رقابت های المپیاد استعدادهای برتر بوکس کشور شد

به گزارش یاریزان ؛ در پایان رقابت های المپیاد استعدادهای برتر بوکس کشور تیم استان کردستان بعنوان قهرمان این مسابقات معرفی شد.

در پایان رقابت های المپیاد استعدادهای برتر بوکس کشور تیم استان کردستان بعنوان قهرمان این مسابقات معرفی شد.

در پایان رقابت های المپیاد استعدادهای برتر بوکس کشور تیم استان کردستان بعنوان قهرمان این مسابقات معرفی شد.

 

به گزارش یاریزان؛ در پایان رقابت های دومین المپیاد استعدادهای برتر بوکس کشور که به مدت شش روز در سالن شهید آبدرم شهرستان سقز برگزار شد تیم استان کردستان عنوان قهرمانی این رقابت ها را کسب کرد

مراسم اختتامیه مسابقات دومین المپیاد استعدادهای برتر بوکس کشور با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد

کردستان با ۴۸ امتیاز قهرمان رقابت های بوکس دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور شد، تیم سیستان و بلوچستان با ۳۳ امتیاز نایب قهرمان و تیم لرستان با کسب ۲۷ امتیاز بر سکوی سوم قرار گرفت

نتیجه انفرادی:

۳۵ کیلوگرم:
مقام اول : آریا یارمحمدی (کردستان)
مقام دوم : حسام رحیمی فر(سیستان و بلوچستان)
مقام سوم :مسعود کریم پور (چهار محال و بختیاری)
مقام سوم : زکریا علیپور (آ.غربی)

۳۷ کیلوگرم:
مقام اول :مرتضی ریگی (سیستان و بلوچستان)
مقام دوم :علی فلاحی (لرستان)
مقام سوم : رضا علیپور (خوزستان)
مقام سوم :امید محبی مقدم (خراسان رضوی)

۴۰ کیلوگرم:
مقام اول: مسعود عزیزپور (اردبیل)
مقام دوم : محمد طا‌ها آئینی (کردستان)
مقام سوم : ابولفضل بابایی (قزوین)
مقام سوم : آریا فرهادی(خوزستان)

۴۳ کیلوگرم:
مقام اول :امیررضا شعبان زاده (گیلان)
مقام دوم : آیدین کریمی (آ. شرقی)
مقام سوم : ماردین محمودی (ایلام )
مقام سوم: کارو بهرامی (کردستان )

۴۶ کیلوگرم:
مقام اول : میلاد فلاحی (کردستان)
مقام دوم : مهدی خواجوند (مازندران)
مقام سوم : امیر صالح رجبی (مرکزی)
مقام سوم :امیر حسین رنجبر (کرمانشاه)

۴۹ کیلوگرم:
مقام اول : مهران اسپرناک (کردستان)
مقام دوم : نیما صالحی (اصفهان)
مقام سوم : امیر محمد فیروزه (خراسان شمالی)
مقام سوم : نوید جامی (کهگیلویه و بویراحمد

۵۲ کیلوگرم:
مقام اول : فرهاد شه بخش (سیستان و بلوچستان)
مقام دوم : امیرعباس ضابط چوری (تهران)
مقام سوم : امیر رضا فیضی (گیلان)
مقام سوم :محمد جواد عزیز نژاد(مازندران)

۵۵ کیلوگرم:
مقام اول : محمدگمشاد زهی (سیستان و بلوچستان)
مقام دوم : نیما احمدیان (کردستان)
مقام سوم : سهیل محمدی (کرمانشاه)
مقام سوم :حسین زمانی(مازندران)

۵۸ کیلوگرم:
مقام اول :محمد ابراهیم مازندارنی (گلستان)
مقام دوم : متین اسماعیلی (کردستان)
مقام سوم : محمد رسولی (زنجان )
مقام سوم : بابک یگانه (آ. غربی)

۶۱ کیلوگرم:
مقام اول : علیرضا موسوی (تهران)
مقام دوم : سینا مرتضوی فرد (خراسان رضوی)
مقام سوم :امیر محمد خزایی(مازندران)
مقام سوم : عبدالله ابراهیم نژاد(آ.غربی)

۶۴ کیلوگرم:
مقام اول : محمد مهدی مصباحی (لرستان)
مقام دوم : عباس میرزامحمدی (تهران)
مقام سوم : امیر حسین تمشوری ( مازندران )
مقام سوم : مجتبی فیروز جهان (گلستان )

۶۷ کیلوگرم:
مقام اول : سوران میرکی (کردستان)
مقام دوم : دانیال نورعلی (لرستان)
مقام سوم : پارسا مرادی( گیلان )
مقام سوم : سهند مجری (خوزستان)

۷۰ کیلوگرم:
مقام اول : علیرضا شبگرنیا (گیلان)
مقام دوم : محمد شهاب‌الدینی (آ. غربی)
مقام سوم :امیر حسین غریب فیوح(گلستان)
مقام سوم : سجاد بادی(خوزستان)

به اضافه ۷۰ کیلوگرم:
مقام اول : محمد عرفان صادقی (آ. غربی)
مقام دوم : محمد سهرابیان (لرستان)
مقام سوم : علی پدیدار(چهار محال بختیاری)
مقام سوم : میثم بیانلو (تهرا‌ن)

در این مراسم به نفرات و تیم های برتر حکم و مدال قهرمانی و تندیس مسابقات اهدا شد.

   

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه