رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۸
  • کد خبر : ۳۱۸۳
  • چاپ خبر : کاراته کاهای بانه ایی در لیگ کاراته وان کشور دو نشان نقره و برنز را تصاحب کردند
در نخستین مرحله؛

کاراته کاهای بانه ایی در لیگ کاراته وان کشور دو نشان نقره و برنز را تصاحب کردند

کاراته کاهای بانه ایی به نمایندگی از کردستان در پایان مرحله نخست رقابت های لیگ کاراته وان کشور دو نشان نقره و برنز را از آن خود کردند.   به گزارش یاریزان؛ مرحله نخست رقابت های لیگ کاراته وان کشور در بخش مردان و زنان با معرفی نفرات برتر در تهران به کار خود پایان […]

کاراته کاهای بانه ایی به نمایندگی از کردستان در پایان مرحله نخست رقابت های لیگ کاراته وان کشور دو نشان نقره و برنز را از آن خود کردند.

 

به گزارش یاریزان؛ مرحله نخست رقابت های لیگ کاراته وان کشور در بخش مردان و زنان با معرفی نفرات برتر در تهران به کار خود پایان داد.
این رقابت ها در دو رده سنی نوجوانان و جوانان برگزار شد و شرکت کنندگان در بخش های کمیته انفرادی، کاتای تیمی و انفرادی در اوزان مختلف با هم پیکار کردند.
کاراته کاهای پسر و دختر بانه ایی به نمایندگی از کردستان در این رقابت ها حضور یافتند که در پایان آکام خندانی در بخش کاتای انفرادی نوجوانان نشان نقره را بر گردن آویخت و اشکان رحیمی، آکام خندانی و دیار محمدی در کاتای تیمی جوانان مدال برنز را به خود اختصاص دادند.
تیم پسران و دختران بانه به مربیگری آسو عطاپور و بدری احمدی در مرحله نخست رقابت های لیگ کاراته وان کشور شرکت کردند.
این رقابت ها به منظور پشتوانه سازی تیم های ملی در پنج مرحله برگزار خواهد شد و در نهایت نفرات اول تا چهارم رنکینگ به طور مستقیم به تیم ملی راه خواهند یافت.

مرحله نخست رقابت های لیگ کاراته وان کشور طی روزهای هفتم و هشتم تیرماه در سالن شهید همت تهران برگزار شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه