رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
  • کد خبر : ۷۶۱۰
  • چاپ خبر : نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور اسلالوم بانوان مشخص شدند
با اعلام فدراسیون قایقرانی؛

نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور اسلالوم بانوان مشخص شدند

مسابقات قهرمانی کشور اسلالوم بانوان گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس به میزبانی هیات قایقرانی استان البرز در رودخانه کرج برگزار شد. در این رقابت قایقرانانی از استان‌های اصفهان، مازندران، تهران، قزوین، زنجان، البرز، یزد، کردستان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری و کرمانشاه حضور داشتند.

مسابقات قهرمانی کشور رشته اسلالوم در بخش بانوان در رودخانه کرج برگزار شد.

مسابقات قهرمانی کشور رشته اسلالوم در بخش بانوان در رودخانه کرج برگزار شد.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات قهرمانی کشور اسلالوم بانوان گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس به میزبانی هیات قایقرانی استان البرز در رودخانه کرج برگزار شد.

در این رقابت قایقرانانی از استان‌های اصفهان، مازندران، تهران، قزوین، زنجان، البرز، یزد، کردستان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری و کرمانشاه حضور داشتند.

قایقرانان در بخش کانواسلالوم و کایاک‌اسلالوم در دو ران به رقابت پرداختند و در پایان چهره نفرات برتر مشخص شد.

بر این اساس در بخش کانواسلالوم یاسمن رضاسلطانی از توابع تهران، نیروانا اسدبیگی از تهران و نگار صادقی از قزوین در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

در بخش کایاک‌اسلالوم رکسانا رازقیان از اصفهان مقام اول، نازنین فرزانه از تهران مقام دوم و ملیکا سماکی از مازندران مقام سوم را بدست آوردند.

در رده‌بندی تیمی نیز تیم اصفهان با ٢٠ امتیاز و با توجه به کسب مدال طلا در رده نخست قرار گرفت، تیم تهران با ٢٠ امتیاز دوم شد و تیم قزوین با ١٧ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه