رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴
  • کد خبر : ۳۳۷۲
  • مشاهده :  91 بازدید
  • چاپ خبر : گروه بندی نمایندگان سقز، قروه، نقده، کرمانشاه و ایلام در لیگ دسته سوم مشخص شد
با اعلام فدراسیون فوتبال؛

گروه بندی نمایندگان سقز، قروه، نقده، کرمانشاه و ایلام در لیگ دسته سوم مشخص شد

پس از قرعه کشی فصل جدید مرحله اول لیگ دسته سوم فوتبال ایران، نمایندگان سقز، قروه، نقده، کرمانشاه و ایلام حریفان خود را شناختند.

پس از قرعه کشی فصل جدید مرحله اول لیگ دسته سوم فوتبال ایران، نمایندگان سقز، قروه، نقده، کرمانشاه و ایلام حریفان خود را شناختند.   به گزارش یاریزان؛ با اعلام فدراسیون فوتبال و مشخص شدن قرعه تیم ها نحوه برگزاری فصل جدید لیگ دسته سوم ایران اعلام شد. در مرحله اول ۶۵ تیم در ۵ […]

پس از قرعه کشی فصل جدید مرحله اول لیگ دسته سوم فوتبال ایران، نمایندگان سقز، قروه، نقده، کرمانشاه و ایلام حریفان خود را شناختند.

 

به گزارش یاریزان؛ با اعلام فدراسیون فوتبال و مشخص شدن قرعه تیم ها نحوه برگزاری فصل جدید لیگ دسته سوم ایران اعلام شد.

در مرحله اول ۶۵ تیم در ۵ گروه ۱۳ تیمی با هم به رقابت می پردازند که نمایندگان سقز، قروه، نقده، کرمانشاه و ایلام در این دوره حضور دارند.

تیم های اول و دوم هر گروه به مرحله دوم صعود خواهند کرد و تیم های سوم و چهارم هر گروه در مرحله اول باقی خواهند ماند و تیم های پنجم تا سیزدهم به لیگ های استان سقوط خواهند کرد.

 

هفته اول مسابقات از دوم مهرماه ۹۷برگزار خواهد شد و رقابت ها به صورت تک بازی خواهند بود.

 

گروه بندی مسابقات به شرح ذیل است:

  • گروه اول :

تهران‌ ۱ ، تهران ۲ ، تهران ۳ ، مازندران ۱ ، مازندران ۲ ، پاس مشهد ، صنعت مشهد ، جندی شاپور دزفول ، شاه جهان اسفراین ، آریا سنگسر ، دارایی بندر گز ، شهرداری بیرجند ، البرز ۱

 

  • گروه دوم :

تهران ۴ ، تهران ۵ ، تهران ۶ ، مازندران ۳ ، مازندران ۴ ، سپهر سبز آذربایجان ، پرواز زنجان ، آریا مینو خرمدره ، گرمی ، شهرداری آستارا ، سفیر آبیک قزوین ، البرز ۲

 

  • گروه سوم :

تهران ۷ ، تهران ۸ ، تهران ۹ ، پرسپولیس دزفول ، استقلال شوش ،استقلال ملاثانی ، تربیت سقز ، هیئت فوتبال قروه ، گرین کشاورز نهاوند ، ذوب و فلزات بهار ، کاویان نقده ، سولدوز نقده ، البرز ۳

 

  • گروه چهارم :

استقلال نوین بندر ماهشهر ، جنوب باغملک ، پخش و پالایش آبادان ، دالاهو گرند غرب ، دالاهو کرمانشاه ، شاهین بندر عامری ، سپاهان خورموج ، موسسه دانا یاسوج ، ابوذر باشت ، بهزیستی لرستان ، شاهین لردکان ، منصور ساوه ، شهدای چوار ۶۵ ایلام

 

  • گروه پنجم :

فاروق مرودشت ، کارا شیراز ، شهید رضایی فیروز آباد ، نامی نو ، صفاهان ، آدران ، فولاد یزد ، آلومینیوم هرمزگان ، خلیج فارس میناب ، سام هیرمند ، کیش ، فولاد بردسیر کرمان ، شهدای رودبار کرمان

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه