رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹
  • کد خبر : ۶۹۸۴
  • مشاهده :  321 بازدید
  • چاپ خبر : شهلا بهروزی‌راد : منتظر شروع تمریناتم در دریاچه آزادی هستم

شهلا بهروزی‌راد : منتظر شروع تمریناتم در دریاچه آزادی هستم

سومین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی پاراکانو جهت حضور موفق در مسابقات قهرمانی جهان و کسب سهمیه پارا المپیک توکیو 2020 با حضور 6 قایقران در دو بخش بانوان و آقایان از 18 فروردین ماه به میزبانی دریاچه مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.

شهلا بهروزی‌راد تنها بانوی پارالمپیکی قایقرانی گفت: با هماهنگی فدراسیون قایقرانی و کمیته ملی پارالمپیک قرار است به زودی اردوی خود را در دریاچه آزادی آغاز کنم. به گزارش یاریزان به نقل از خبرگزاری ایسنا؛ شهلا بهروزی‌راد درباره زمان شروع تمریناتش در دریاچه آزادی اظهار کرد: با هماهنگی که فدراسیون قایقرانی با کمیته ملی پارالمپیک […]

شهلا بهروزی‌راد تنها بانوی پارالمپیکی قایقرانی گفت: با هماهنگی فدراسیون قایقرانی و کمیته ملی پارالمپیک قرار است به زودی اردوی خود را در دریاچه آزادی آغاز کنم.

به گزارش یاریزان به نقل از خبرگزاری ایسنا؛ شهلا بهروزی‌راد درباره زمان شروع تمریناتش در دریاچه آزادی اظهار کرد: با هماهنگی که فدراسیون قایقرانی با کمیته ملی پارالمپیک انجام داده قرار است به زودی تمریناتم را در دریاچه آزادی آغاز کنم، البته هنوز زمان مشخصی را به من اعلام نکردند و منتظر اطلاع‌رسانی از سوی فدراسیون هستم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا دستگاه شبیه‌ساز قایقرانی در اختیار شما گذاشته شد یا خیر؟ افزود: طی صحبتی که با کمیته ملی پارالمپیک داشتم قرار بود دستگاه شبیه ساز قایقرانی توسط کمیته تهیه شود که تا این لحظه اقدامی صورت نگرفته است. البته اگر تمریناتم در آزادی شروع شود با ۲ هفته تمرین در آب و با استفاده از دستگاه شبیه‌ساز قایقرانی می‌توانم دوباره خود را به اوج آمادگی برسانم.

تنها بانوی پارالمپیکی قایقرانی اضافه کرد: بعد از مسابقات جهانی مجارستان که موفق به کسب سهمیه شدم از نظر روانی شرایط بسیار خوبی داشتم و با انگیزه و روحیه بالا خود را برای پارالمپیک توکیو آماده می‌کردم که متاسفانه شیوع ویروس کرونا همه چیز را تحت شعاع قرار داد و سبب شد تا از اوج آمادگی فاصله بگیرم.

بهروزی‌راد خاطرنشان کرد: اگر تغییر زمان بازیهای پارالمپیک توکیو برای خیلی از ورزشکاران فرصت بود برای من نتیجه برعکس داشت، زیرا خود را برای حضور در پارالمپیک آماده کرده بودم و سعی داشتم بهترین عملکرد را در توکیو نسبت به دوره قبل داشته باشم. هر چند با شیوع این بیماری تمریناتم را متوقف نکرده‌ام و مرتب در منزل پیگیری می‌کنم اما کارایی لازم را ندارد و دچار افت رکورد شدم.

وی در پایان ضمن تشکر از فدراسیون قایقرانی و کمیته ملی پارالمپیک گفت: منتظر شروع تمریناتم در آزادی هستم تا دوباره خود را به اوج آمادگی برسانم.

کرمانشاه | خبرنگار: واحد مرادپور

   

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه