رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۸
  • کد خبر : ۳۳۶۸
  • مشاهده :  144 بازدید
  • چاپ خبر : سردار بوکان ، نود ارومیه ، و ملک شاهی ایلام به مرحله چهارم جام حذفی راه یافتند
با اعلام فدراسیون فوتبال؛

سردار بوکان ، نود ارومیه ، و ملک شاهی ایلام به مرحله چهارم جام حذفی راه یافتند

تیم های فوتبال سردار بوکان ، نود ارومیه ، و ملک شاهی ایلام با اعلام فدراسیون فوتبال ایران به مرحله چهارم جام حذفی فوتبال در فصل ۹۸-۹۷ رسیدند.‏

تیم های فوتبال سردار بوکان ، نود ارومیه ، و ملک شاهی ایلام با اعلام فدراسیون فوتبال ایران به مرحله چهارم جام حذفی فوتبال در فصل ۹۸-۹۷ رسیدند.‏   به گزارش یاریزان؛ مرحله سوم قرعه کشی ‏جام حذفی در فصل ۹۸-۹۷ در سالن روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران ‏با حضور سعید فتاحی مدیر مسابقات […]

تیم های فوتبال سردار بوکان ، نود ارومیه ، و ملک شاهی ایلام با اعلام فدراسیون فوتبال ایران به مرحله چهارم جام حذفی فوتبال در فصل ۹۸-۹۷ رسیدند.‏

 

به گزارش یاریزان؛ مرحله سوم قرعه کشی ‏جام حذفی در فصل ۹۸-۹۷ در سالن روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران ‏با حضور سعید فتاحی مدیر مسابقات و امیرحسین روشنک مسئول جام حذفی و ‏نمایندگان باشگاه‌های حاضر در این مسابقات برگزار شد.‏

امیرحسین روشنک پیش از شروع مراسم اعلام کرد: در این مرحله ۲ تیم ‏آلومینیوم اراک و مس رفسنجان به دلیل انصراف از جام حذفی بعد از قرعه ‏کشی در فصل گذشته و عدم حضور در مسابقه در این فصل از شرکت در ‏مسابقات محروم هستند. ۶ تیم کارون اروند ، مشکی‌پوشان, گل گهرسیرجان، ‏اکسین البرز، شهرداری تبریز و نفت تهران (با توجه به کنار گذاشتن از جدول ‏لیگ دسته اول) نیز از حضور در جام حذفی پیش از آغاز قرعه‌‌کشی انصراف ‏دادند.‏

مسئول جام حذفی تصریح کرد: به دلیل غیبت ۸ تیم لیگ دسته اولی در مسابقات ‏جام حذفی, ۸ تیم به قید قرعه در مرحله سوم جام حذفی استراحت خوردند. این ۸ ‏تیم عبارتند از پدیده ملک شاهی ایلام، سیراف کنگان بوشهر، نود ارومیه، ‏شاهین لردگان، ملوان بندرانزلی، استقلال جنوب تهران، شاهین بندرانزلی و سردار بوکان.‏

روشنک تصریح کرد: مسابقات مرحله سوم جام حذفی در روزهای دهم، یازدهم ‏و دوازدهم شهریور ۹۷ برگزار می‌شود. مرحله چهارم جام حذفی با حضور تیم‌های لیگ برتری در تاریخ ۲۲ و ۲۳ شهریور برگزار می‌شود.‏

بر این اساس ۸ مسابقه مرحله سوم جام حذفی به شرح زیر است:‏

شهرداری ماهشهر- فولاد نوین اهواز
بادران تهران – چوکای تالش
مس شهر بابک – مس نوین کرمان
داماش گیلانیان – قشقایی شیراز
مس کرمان – سام هیرمند
مقاومت تهران – فجرسپاسی شیراز
شاهین سازه تهران – کاسپین بابل
خونه به خونه مازندران – شاهین شهرداری بوشهر

(نام تیم های میزبان ابتدا آمده است.)

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه