رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۸
  • کد خبر : ۴۱۳۵
  • چاپ خبر : اسامی نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران اعلام شد

اسامی نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران اعلام شد

اسامی نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان که در خانه کشتی محمد بنا مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار گردید، اعلام شد.

برترین های رقابت های انتخابی تیم کشتی فرنگی جوانان ایران مشخص شدند. به گزارش یاریزان؛ رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان روزهای ۱۶ و ۱۷ اسفندماه در خانه کشتی محمد بنا مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.   رقابت های قهرمانی آسیا در رده جوانان قرار است در روزهای ۱۸ تا ۲۳ تیرماه […]

برترین های رقابت های انتخابی تیم کشتی فرنگی جوانان ایران مشخص شدند.

به گزارش یاریزان؛ رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان روزهای ۱۶ و ۱۷ اسفندماه در خانه کشتی محمد بنا مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

 

رقابت های قهرمانی آسیا در رده جوانان قرار است در روزهای ۱۸ تا ۲۳ تیرماه سال آینده در شهر «بیروت» لبنان و مسابقات قهرمانی جهان نیز در روزهای ۲۱ تا ۲۷ مرداد ماه در شهر «تالین» استونی برگزار شود.

 

اسامی نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: ۱- علی نوربخش (تهران) ۲- محمد دانیالی (البرز) ۳- محمد بایرامی (اردبیل) و امین مرادخانی (آذربایجان غربی) ۵- مهدی ییشکول (خوزستان) و ابوالفضل قبنری (لرستان) ۷- عدنان مرادی (کردستان) ۸- عرفان فردی (گیلان) ۹- مهدی قربانی (قم) ۱۰- مهدی سعادتی فر (گلستان)

 

۶۰ کیلوگرم: ۱- میلاد رضانژاد (خوزستان) ۲- رضا مردی (قم) ۳- امیرحسین خونساری (خوزستان) و محمد مهرابی (البرز) ۵- علیرضا دادوند (کهگیلویه و بویراحمد) و محمد حسیوند (خوزستان) ۷- امیرمحمد کریم زاده (مرکزی) ۸- هادی شعبانی (فارس) ۹- حسین جاویدی (فارس) ۱۰- امیرمحمد جمالی (مرکزی)

 

۶۳ کیلوگرم: ۱- سعید ارجمند (فارس) ۲- آرمین محب ثابت (تهران) ۳- محمد ابوالحسن (توابع تهران) و حسین عباسی (توابع تهران) ۵- امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی) و آروین فلاحی (کردستان) ۷- رضا جمالی منش (خوزستان) ۸- محسن مدهنی (خوزستان) ۹- سیاوش منصور ینگجه (اردبیل) ۱۰- مهراب قلی پور (خراسان جنوبی)

 

۶۷ کیلوگرم: ۱- محمدرضا مختاری (فارس) ۲- بهرام معروف خانی (اردبیل) ۳- امیرحسین حاجی پور (مازندران) و شاهین بداغی (خوزستان) ۵- علی محمدی (مازندران) و امیرحسین عرب (قزوین) ۷- مصطفی کایدخورده (خوزستان) ۸- عرشیا سیرتی مقدم (گیلان) ۹- فردین نوایی (آذربایجان غربی) ۱۰- مهدی گرمه (خراسان شمالی)

 

۷۲ کیلوگرم: ۱- محمدرضا رستمی (فارس) ۲- عارف حبیب الهی (تهران) ۳- محمدامین احمدپور (خوزستان) و ابوالفضل زینتی رفاه (قم) ۵- فرشید رهبر (مازندران) و امیرمحمد رضایی (مازندران) ۷- امید زالی (تهران) ۸- حسین پیراور (البرز) ۹- مجتبی ولی الهی (مازندران) ۱۰- علیرضا عباسی (مازندران)

 

۷۷ کیلوگرم: ۱- محمد ناقوسی (خوزستان) ۲- مهران سعادتی فر (خوزستان) ۳- علی فتحعلی (توابع تهران) و رضا محمدی (مازندران) ۵- خشایار طاهرپور (خراسان شمالی) و ابوالفضل رضایی (خوزستان) ۷- علی عبدی (زنجان) ۸- عبداله اربابی (اردبیل) ۹- محمد خانپور (مازندران) ۱۰- علی کبیری (چهارمحال و بختیاری)

 

۸۲ کیلوگرم: ۱- حسین فروزنده (تهران) ۲- علیرضا مرادی (خوزستان) ۳- داریوش قلی کیانی (خوزستان) و علیرضا نادری (اصفهان) ۵- آریان امین نژاد (کردستان) و سید مهدی هاشمی (خراسان رضوی) ۷- امیر رضایی (قم) ۸- حسین خوشطینت (اردبیل) ۹- علیرضا غفاری (فارس) ۱۰- محمدحسین پنجی (قزوین)

 

۸۷ کیلوگرم: ۱- حسن فروزنده (تهران) ۲- ابوالفضل شریعتی (مازندران) ۳- شاهین شریعتی (کردستان) و علیرضا ناصرپور (لرستان) ۵- امید محمودی (خوزستان) ۶- ارشام بهرام زاده (البرز) ۷- سجاد سبکتکین (اصفهان) ۸- عارف غلامی (توابع تهران) ۹- امیر جمالی راد (خوزستان) ۱۰- سالار مشروطی (اردبیل)

 

۹۷ کیلوگرم: ۱- حامد عبدولی (خوزستان) ۲- سعید حسین پور (خوزستان) ۳- وحید دادخواه (خراسان رضوی) و حمیدرضا بادکان (تهران) ۵- علی کبیری (خوزستان) و حسن قربانی (اصفان) ۷- محمدرضا رمضانی (مازندران) ۸- ابوالفضل سید مهدوی (توابع تهران) ۹- علیرضا قسمتی آذر شربیانی (توابع تهران) ۱۰- محمد کریم زاده (اصفهان)

 

۱۳۰ کیلوگرم: ۱- نویداله قلی نوه سی (آذربایجان شرقی) ۲- عرفان ایوبی مطلق (تهران) ۳- مهدی کلانتری (اردبیل) و سید مجتبی حسینی (مازندران) ۵- سبحان حسنوند (لرستان) و سمکو قربانی (کردستان) ۷- حبیب گل محمدی (توابع تهران) ۸- مهدی تقوی (مازندران) ۹- مرتضی موزرمی (خوزستان)

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه