رفتن به بالا
  • جمعه - ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
  • کد خبر : ۳۱۵۰
  • مشاهده :  545 بازدید
  • چاپ خبر : برترین های دو و میدانی دختران نونهال آذربایجان غربی مشخص شدند
جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کشور؛

برترین های دو و میدانی دختران نونهال آذربایجان غربی مشخص شدند

مسابقات انتخابی  دو و میدانی دختران نونهال آذربایجان غربی جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کشور با معرفی نفرات برتر در ارومیه پایان یافت.   به گزارش یاریزان؛ حسین فهیمی افزود: مسابقات دو و میدانی دختران نونهال آذربایجان غربی با حضور ۴۰ ورزشکار از شهرستان های ارومیه، بوکان، پیرانشهر، شاهین دژ، تکاب، پلدشت و محمد یار پنجشنبه ۳۰ […]

مسابقات انتخابی  دو و میدانی دختران نونهال آذربایجان غربی جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کشور با معرفی نفرات برتر در ارومیه پایان یافت.

 

به گزارش یاریزان؛ حسین فهیمی افزود: مسابقات دو و میدانی دختران نونهال آذربایجان غربی با حضور ۴۰ ورزشکار از شهرستان های ارومیه، بوکان، پیرانشهر، شاهین دژ، تکاب، پلدشت و محمد یار پنجشنبه ۳۰ خرداد در سالن سرپوشیده دو و میدانی شهید امینی ارومیه برگزار شد.

وی بیان کرد: شرکت کنندگان در رشته های پرتاب وزنه، پرتاب دیسک، پرش طول و دوی ۶۰، ۴۰۰، ۸۰۰ و یکهزار و ۵۰۰ متر به رقابت پرداختند.

فهیمی با اشاره به اینکه نفرات برتر به مسابقات مناطق پنجگانه نونهالان کشور اعزام می شوند، گفت: شهر ارومیه در تیر سال میزبان رقابت های منطقه یک نونهالان دختر و پسر کشور با حضور ورزشکارانی از استان های آذربایجان شرقی، اردبیل و کردستان در شهر ارومیه خواهد بود.

فهیمی اسامی نفرات برتر مسابقات دو و میدانی دختران نونهال آذربایجان غربی را به شرح زیر اعلام شد:

 

ماده ۶۰ متر:
اسرا امامی از پیرانشهر و با زمان ۷:۷۹ ثانیه به عنوان قهرمانی دست یافت.
مرضیه احمدی از ارومیه و با زمان ۸:۴۴ ثانیه نایب قهرمان شد.
ترکان نصیری از ارومیه و با زمان ۸:۴۷ ثانیه بر سکوی سوم ایستاد.

ماده ۴۰۰ متر:
الهام امین خواه از ارومیه با زمان ۱:۰۵:۲۵ دقیقه به قهرمانی رسید.
نیوشا موجودی از ارومیه با زمان ۱:۰۵:۸۵ دقیقه بر سکوی نایب قهرمانی تکیه زد.
روژبین جهانی از ارومیه با زمان ۱:۱۰:۳۰ دقیقه سوم شد.

ماده ۸۰۰ متر:
تینا سوداگر از ارومیه با زمان ۲:۴۹:۵۹ دقیقه صاحب عنوان قهرمانی شد.
فریبا نوری از ارومیه با زمان ۳:۱۱:۴۷ دقیقه دوم شد.

ماده ۱۵۰۰ متر:
نازلی صبوری از ارومیه با زمان ۵:۲۸:۹۳ دقیقه به عنوان قهرمانی دست یافت.
سنا مام عزیزی از پیرانشهر با زمان ۶:۴۵:۹۴ دقیقه نایب قهرمانی را به دست آورد.
مهسا پور شیرین از محمدیار با زمان ۷:۰۱:۲۳ دقیقه سوم شد.

پرتاب وزنه:
حنانه حاجی زاده از ارومیه با پرتابی به میزان ۸:۹۰ متر به عنوان قهرمانی رسید.
صبا خداویردی زاده از پلدشت با پرتابی معادل ۶:۶۰ متر دوم شد.
در این ماده تنها ۲ شرکت کننده حضور داشت.

پرتاب دیسک:
در این ماده روژین شیخکانلوی از پلدشت به عنوان تنها شرکت کننده به رکورد ۱۱:۶۴ متر دست یافت.

پرش طول:
در این ماده نیز اسماء ترابی از شاهین دژ به عنوان تنها شرکت کننده پرشی به میزان ۳:۱۵ متر را ثبت کرد.

   

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه