رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۹
  • کد خبر : ۲۲۹۸
  • مشاهده :  875 بازدید
  • چاپ خبر : دو بسکتبالیست سنندجی به اردوی تیم ملی نونهالان کشور دعوت شدند
مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان؛

دو بسکتبالیست سنندجی به اردوی تیم ملی نونهالان کشور دعوت شدند

ادیب سبحانی و فراز ویسی از شهرستان سنندج دو بسکتبالیست کردستانی

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: با اعلام فدراسیون بسکتبال، ادیب سبحانی و فراز ویسی دو بسکتبالیست سنندجی به اردوی آماده‌سازی تیم ملی نونهالان کشور دعوت شدند.   به گزارش  یاریزان؛ حامد جولایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار کرد: اردوهای آماده‌سازی تیم ملی مینی‌بسکتبال کشور تیم ملی جوانان ۲۰۲۰ از روز […]

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: با اعلام فدراسیون بسکتبال، ادیب سبحانی و فراز ویسی دو بسکتبالیست سنندجی به اردوی آماده‌سازی تیم ملی نونهالان کشور دعوت شدند.

 

به گزارش  یاریزان؛ حامد جولایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار کرد: اردوهای آماده‌سازی تیم ملی مینی‌بسکتبال کشور تیم ملی جوانان ۲۰۲۰ از روز ۲۳ خردادماه در استان مازندران شهرستان بابل برگزار می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان تصریح کرد: کادر فنی اردوی آماده‌سازی تیم ملی ۳۴ بازیکن منتخب از استان‌های سراسر کشور را به این مرحله دعوت کرد.

وی افزود: در لیست دعوت شوندگان به اردو، فراز ویسی و ادیب سبحانی دو بسکتبالیست کردستانی از سوی کادر فنی فدراسیون نیز به اردوی آماده سازی فراخوانده شدند.

جولایی ادامه داد: ادیب سبحانی و فراز ویسی از شهرستان سنندج دو بسکتبالیست کردستانی هستند که تمرینات تکنیکی و تاکتیکی خود زیر نظر مربیان تیم ملی انجام خواهند داد.

وی گفت: حمید خلیلی سرمربی، علی حسن‌پور، بهنام یعقوبی و فرامرز بهمن‌زاده به عنوان مربی، اردوی آماده‌سازی تیم ملی نونهالان کشور را همراهی می‌کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان خاطرنشان کرد: اردوهای آماده‌سازی تیم ملی مینی‌بسکتبال کشور طی روزهای ۲۳ تا ۲۶ خردادماه در شهرستان بابل برگزار می‌شود.

 

اردوی آمادگی تیم منتخب مینی بسکتبال (تیم ملی جوانان ۲۰۲۰) از بعدازظهر روز سه شنبه ۹۶.۳.۲۳ لغایت عصر روز جمعه ۹۶.۳.۲۶ در استان مازندران شهرستان بابل برگزار خواهد شد.

ورزشکاران باید راس ساعت ۱۶:۰۰ روز سه شنبه ۹۶.۳.۲۳ در محل اردو خود را به مربیان تیم معرفی نمایند.

آدرس : مازندران- بابل- پایگاه ورزشی باشگاه کاله مازندران

اسامی دعوت شدگان :

۱-      ابوالفضل اعتمادی                            خراسان رضوی         ۱۸- ساتیار فروغی                                 تهران

۲-     سیدعلیرضا جعفری                          خراسان رضوی         ۱۹- مهدی میرزاخانی                              تهران

۳-     آبتین دولت شاهی                           زنجان                      ۲۰- بنیامین شایسته                                 تهران

۴-     عطا افشاری                                     اردبیل                      ۲۱- امیرحسین ناصریان                          تهران

۵-     سپهر پور عباسی                              مازندران                  ۲۲- علی شهریاری                                   تهران

۶-     رضا فرید                                          گیلان                       ۲۳- پیتر گریگوریان                                تهران

۷-     رضا ملک دوست                              گیلان                       ۲۴- رضا حمیدی نیا                                 تهران

۸-     ابوالفضل تال                                    گیلان                       ۲۵- علی اصغر ارجمندی                          تهران

۹-     ادیب سبحانی                                  کردستان                  ۲۶- سورنا علیزاده                                   تهران

۱۰-    فراز ویسی                                      کردستان                  ۲۷- اهورا حسینی                                  تهران

۱۱-    امیر حسین محمدی فر                    خوزستان                 ۲۸- محمد جواد ملکی                            تهران

۱۲-   مهدی سیرائی                                  البرز                         ۲۹- علیرضا نقدی پور                             اصفهان

۱۳-  محمد قربانی                                    البرز                         ۳۰- امیرمحمد پرویزی                             اصفهان

۱۴-   نصرت بازرلو                                     گلستان                    ۳۱- شادفر کرمی                                     اصفهان

۱۵-  امیرحسین بازرلو                              گلستان                    ۳۲ بهنام یوسفی                                      خراسان شمالی

۱۶-   مهدی لک زایی                                گلستان                    ۳۳- محمد امین دهقان زاده                      هرمزگان

۱۷-  هادی لک زایی                                 گلستان                    ۳۴- الیاس راهبر                                      هرمزگان

کادر فنی:

۱-        حمید خلیلی (سرمربی)                                                  ۴- فرامرز بهمن زاده (مربی)

۲-       علی حسن پور (مربی)                                                     ۵- مهدی حسن زاده (بدنساز)

۳-       بهنام یعقوبی (مربی)

دو بسکتبالیست سنندجی / دو بسکتبالیست سنندجی / دو بسکتبالیست سنندجی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه