رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۳
  • کد خبر : ۷۲۵۳
  • چاپ خبر : برنامه هفته های ۲۵ و ۲۶ لیگ دسته دوم اعلام شد
با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران؛

برنامه هفته های ۲۵ و ۲۶ لیگ دسته دوم اعلام شد

پیروز قربانی سرمربی تیم فوتبال سردار بوکان گفت: شاگردانم در دیدار مقابل سایپا از جان مایه گذاشتند اما حیف که در دقایق پایانی شکست خوردیم.

برنامه هفته های بیست و پنجم و بیست و ششم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور فصل ۹۹-۹۸ اعلام شد.

برنامه هفته های بیست و پنجم و بیست و ششم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور فصل ۹۹-۹۸ اعلام شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته های بیست و پنجم و بیست و ششم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور فصل ۹۹-۹۸ به شرح زیر است:

هفته بیست و پنجم
یکشنبه ۱۹ مرداد ۹۹
شهدا بابلسر – شهرداری ماهشهر- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه هفتم تیر بابل
پاس همدان – چوکا تالش- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
شهرداری بندرعباس – نفت و گاز گچساران- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
مس شهربابک – سردار بوکان- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان
ملی حفاری اهواز – ایرانجوان بوشهر- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه تختی اهواز
بعثت کرمانشاه – شهدا رزکان کرج- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه آزادی کرمانشاه
شهرداری بم- نفت امیدیه- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه فجر بم
سه شنبه ۲۱ مرداد ۹۹
شهیدقندی یزد – فولادنوین اهواز – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه نصیری یزد
شهرداری آستارا – شهرداری همدان- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه تختی انزلی
خیبر خرم آباد – استقلال ملاثانی- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه تختی ۱ خرم آباد
میلادمهر تهران – مس نوین کرمان- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه غدیر تهران
امید گناوه –اترک بجنورد- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه مهدوی بوشهر
اتحاد کامیاران – شهرداری فومن- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه ملک نیا سنندج

هفته بیست و ششم
دوشنبه ۲۷ مرداد ۹۹
شهدا رزکان کرج – ملی حفاری اهواز- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه انقلاب کرج
سردار بوکان – پاس همدان- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه باکری ارومیه
نفت و گاز گچساران – شهرداری بم- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهدا نفت گچساران
چوکا تالش – شهرداری بندرعباس- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه سردارجنگل رشت
شهرداری ماهشهر – بعثت کرمانشاه- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهدا ماهشهر
ایرانجوان بوشهر- مس شهربابک- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه مهدوی بوشهر
نفت امیدیه – شهدا بابلسر- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهدا نفت امیدیه
سه شنبه ۲۸ مرداد ۹۹
اترک بجنورد – شهیدقندی یزد- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد
استقلال ملاثانی – میلادمهر تهران- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه تختی اهواز
کاسپین قزوین – شهرداری آستارا- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
فولادنوین اهواز – خیبر خرم آباد – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
شهرداری همدان – اتحاد کامیاران- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه قدس همدان
شهرداری فومن – امید گناوه- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه عضدی رشت

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه