رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
  • کد خبر : ۴۱۷۳
  • مشاهده :  362 بازدید
  • چاپ خبر : برنامه سه هفته پایانی لیگ دسته دوم اعلام شد/ جنگ بر سر صعود یا ماندن ؟!

برنامه سه هفته پایانی لیگ دسته دوم اعلام شد/ جنگ بر سر صعود یا ماندن ؟!

هفته نوزدهم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور با برگزاری دیدارهای در شهرهای مختلف و انجام حساس ترین دیدار بین تیم های سردار بوکان و آوالان کامیاران و اخراج حمید امامی به پایان رسید.

کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه سه هفته پایانی مسابقات لیگ دسته دوم را اعلام کرد.   به گزارش یاریزان؛ کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران در جهت شفاف سازی و عدم وجود تبانی برنامه سه هفته پایانی مسابقات لیگ دسته دوم را بصورتی اعلام کرد که تمامی دیدار ها بصورت همزمان انجام خواهد شد. تیم […]

کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه سه هفته پایانی مسابقات لیگ دسته دوم را اعلام کرد.

 

به گزارش یاریزان؛ کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران در جهت شفاف سازی و عدم وجود تبانی برنامه سه هفته پایانی مسابقات لیگ دسته دوم را بصورتی اعلام کرد که تمامی دیدار ها بصورت همزمان انجام خواهد شد.

تیم های سردار بوکان، بعثت کرمانشاه و آوالان کامیاران در این سه هفته به مصاف حریفان خود خواهند رفت تا شانس خود را برای صعود به لیگ دسته اول و یا حفظ سهمیه در لیگ دسته دوم را آزمایش کنند.

 

برنامه سه هفته پایانی لیگ به شرح زیر است :

هفته بیست و چهارم
گروه اول – یکشنبه ۱۱ فروردین ۹۸
مس نوین کرمان- چوکا تالش – ساعت ۱۶  – ورزشگاه شهرداری کرمان
خوشه طلایی ساوه – شهرداری بم- ساعت ۱۶  – ورزشگاه چمران ساوه
داماش گیلانیان- سردار بوکان  – ساعت ۱۶  – ورزشگاه سردار جنگل رشت
آوالان کامیاران – شهرداری همدان  – ساعت ۱۶  – ورزشگاه آزادی کامیاران
فولاد نوین اهواز- مقاومت تهران- ساعت ۱۶  – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
ایرانجوان بوشهر- کاسپین قزوین  – ساعت ۱۶  – ورزشگاه بهشتی بوشهر
گروه دوم – یکشنبه ۱۱ فروردین ۹۸
آرمان گهر سیرجان – شهرداری فومن- ساعت ۱۶  – ورزشگاه تختی سیرجان
شهرداری بندر عباس- مس شهر بابک  – ساعت ۱۶  – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
خیبر خرم آباد- نفت امیدیه- ساعت ۱۶  – ورزشگاه تختی خرم آباد
پاس همدان- شهدا بابلسر – ساعت ۱۶  – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
بعثت کرمانشاه – نفت و گاز گچساران – ساعت ۱۶  – ورزشگاه کارگران کرمانشاه
استقلال رامشیر- نیرو زمینی تهران  – ساعت ۱۶  – ورزشگاه تختی رامشیر
هفته بیست و پنجم
یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۸
شهرداری بم – فولاد نوین اهواز – ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه فجر بم
مقاومت تهران- ایرانجوان بوشهر- ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه عطر سیب باقر شهر
کاسپین قزوین- آوالان کامیاران  – ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
داماش گیلانیان – خوشه طلایی ساوه  – ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه سردار جنگل رشت
سردار بوکان– چوکا تالش  – ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه خاتم الانبیا بوکان
استقلال اهواز- مس نوین کرمان- ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد.
دوشنبه ۱۹ فروردین ۹۸
مس شهر بابک – استقلال رامشیر- ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه شهداء مس شهر بابک
نیرو زمینی تهران- پاس همدان  – ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه غدیر تهران
نفت و گاز گچساران- شهرداری فومن – ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه شهدا نفت گچساران
بعثت کرمانشاه – شهرداری بندر عباس- ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه کارگران کرمانشاه
پرسپولیس گناوه- خیبر خرم آباد  – ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه سراجی گناوه
نفت امیدیه-  آرمان گهر سیرجان- ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه شهدانفت امیدیه
هفته بیست و ششم
یکشنبه ۲۵ فروردین ۹۸
مس نوین کرمان – شهرداری همدان – ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه شهرداری کرمان
خوشه طلایی ساوه – سردار بوکان  – ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه چمران ساوه
چوکا تالش- استقلال اهواز- ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه پوریا ولی تالش
آوالان کامیاران – مقاومت تهران – ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه آزادی کامیاران
فولاد نوین اهواز- داماش گیلانیان  – ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
ایرانجوان بوشهر- شهرداری بم  – ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه بهشتی بوشهر
دوشنبه ۲۶ فروردین ۹۸
آرمان گهر سیرجان – پرسپولیس گناوه – ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه تختی سیرجان
شهرداری بندر عباس- نفت وگاز گچساران – ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
شهرداری فومن- نفت امیدیه- ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه آزادی فومن
پاس همدان–  مس شهر بابک – ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
خیبر خرم‌آباد- شهدا بابلسر- ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه تختی خرم آباد
استقلال رامشیر– بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۶:۱۵  – ورزشگاه تختی رامشیر
   

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه