رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹
  • کد خبر : ۴۲۱۲
  • مشاهده :  233 بازدید
  • چاپ خبر : نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان مشخص شدند

نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان مشخص شدند

محمد مبین عظیمی نماینده کردستان دررقابت های بین المللی کشتی آزاد جام روز جهانی کودک مقام نخست این دوره از رقابت ها را کسب کرد.

نفرات برتر رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان به میزبانی رشت، مشخص شدند.   به گزارش یاریزان؛ رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان روزهای ۲۰ و ۲۱ اسفندماه در سالن شش هزار نفری شهدای شهر رشت برگزار شد.   اسامی نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان به شرح زیر […]

نفرات برتر رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان به میزبانی رشت، مشخص شدند.

 

به گزارش یاریزان؛ رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان روزهای ۲۰ و ۲۱ اسفندماه در سالن شش هزار نفری شهدای شهر رشت برگزار شد.

 

اسامی نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان به شرح زیر است: (بین نفرات سوم مشترک کشتی برگزار شد که نفر سومی که اول اعلام شده برنده رقابت بوده است)

 

۴۵ کیلوگرم: ۱- علی عرب (مازندران) ۲- یاسین رضایی (مازندران) ۳- احمد محمدنژاد جوان (خراسان رضوی) و محمدامین صفرپور (فارس) ۵- امیررضا زالی (تهران) و ابراهیم خواری (مازندران) ۷- محمدرضا شاکری (لرستان) ۸- مهدی جوکار (گیلان) ۹- علی اکبر منوچهری (گلستان) ۱۰- رضا بابانژاد (مازندران)

۴۸ کیلوگرم: ۱- پوریا کاظمی (مازندران) ۲- رحمان عموزاده (مازندران) ۳- میلاد رزمی (آذربایجان شرقی) و حسین جاهدی (گلستان) ۵- آرمان توکلیان (فارس) و مهدی غفاری (خراسان رضوی) ۷- ستار موسوی (گیلان) ۸- علی شریفی (کرمانشاه) ۹- میلاد احمدی (البرز) ۱۰- علی دین محمدی (مرکزی)

۵۱ کیلوگرم: ۱- علی قلی زادگان (تهران) ۲- مجتبی سلطان زاده (مازندران) ۳- محمدعلی عموزاده (مازندران) و مهدی توکلی تبار (خراسان رضوی) ۵- آرمان بهمنی (اردبیل) و مجتبی عرفانی (خراسان رضوی) ۷- آرمین حبیب زاده (مازندران) ۸- امیرحسام محبی (کرمان) ۹- مرتضی جبلی (تهران) ۱۰- پیام فاسمی (هرمزگان)

۵۵ کیلوگرم: ۱- مهدی ویسی (مازندران) ۲- جواد جوادی (مازندران) ۳- محمدامین خسروی (کرمانشاه) و معین قاسمی (گیلان) ۵- برهان نیکوزاده (خراسان رضوی) و شاهین خادمی (مرکزی) ۷- عمران حق مرادی (کردستان) ۸- علیرضا رزاقی (مازندران) ۹- افشار رحمانی (لرستان) ۱۰- امید رضایی (تهران)

۶۰ کیلوگرم: ۱- عرفان الهی (مازندران) ۲- امیرحسین حسین زاده (تهران) ۳- ابراهیم اصغر بیجن آبادی (تهران) و محمد بخشی (مازندران) ۵- مهرشاد صفرپور (گیلان) و علیرضا موحدی راد (مازندران) ۷- حسن بوداغی (مازندران) ۸- محمدحسین غلامی (مازندران) ۹- غلامحسین حاصلی (فارس) ۱۰- پیام نظری (کرمانشاه)

۶۵ کیلوگرم: ۱- دانیال کاشی (مازندران) ۲- بهزاد سلمان نژاد (تهران) ۳- حمیدرضا آقایی (توابع تهران) و رضا مقدسی (خراسان رضوی) ۵- علی سلیمی (مرکزی) و علی اصغر کبودی (مازندران) ۷- امیرحسین متقی (خراسان رضوی) ۸- محمدحسین محمودی (اصفهان) ۹- ایمان محمدحسینی (همدان) ۱۰- امیرعلی صیاد نصیبی (گیلان)

۷۱ کیلوگرم: ۱- امیرمهدی حسینی (مازندران) ۲- مرتضی جعفرزاده (توابع تهران) ۳- احسان قنبری (البرز) و ابوالفضل ولیپور (مازندران) ۵- سبجان یاری (کرمانشاه) و ایمان علی اکبری (کرمان) ۷- محمدمهدی اصغری (همدان) ۸- امیرحسین ایده لویی (زنجان) ۹- داود کمالی اقدم (آذربایجان شرقی) ۱۰- سجاد کرد (توابع تهران)

۸۰ کیلوگرم: ۱- امیرحسین فیروزپور (مازندران) ۲- حسین نوری (تهران) ۳- امیرعلی آذرپیرا (تهران) و مهدی حاجیلوئیان (همدان) ۵- سیدرضا هاشمی (مازندران) و محسن رکنی (مازندران) ۷- رسول منیری (توابع تهران) ۸- میکائیل رسولی (خراسان رضوی) ۹- امیررضا مجاوری (خراسان رضوی) ۱۰- عرفان طاهرنژاد (سمنان)

۹۲ کیلوگرم: ۱- سهیل یوسفی (خراسان رضوی) ۲- محمدرضا حسینیان (مازندران) ۳- علی جعفری (البرز) و مبین عظیمی (کردستان) ۵- محمدمهدی موسوی (ایلام) و حسین عزیزی (تهران) ۷- ابوالفضل حاجیوندی (فارس) ۸- سیدعلی حسینی (خراسان رضوی) ۹- امیرمحمد کیانی (مازندران) ۱۰- علیرضا بابایی (کیش)

۱۱۰ کیلوگرم: ۱- مصطفی طغانی (خراسان رضوی) ۲- سالار حبیبی (تهران) ۳- امیرحین شعاعی (تهران) و ابوالفضل رستم پور (گیلان) ۵- علی طاهرخانی (مازندران) و امیرعلی پولادی (ماندران) ۷- محمدرسول خسروی (کرمانشاه) ۸- مهدی توکلی (مازندران) ۹- فرهاد بتوایی (لرستان) ۱۰- فرهاد اکبری (گلستان)

   

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه